Протестуй систему SpiceCRM

Новинка на ринку програмного забезпечення для бізнесу

spicecrm interface

Альтернатива звичайній CRM

Тобі подобається Salesforce, але не хочеш платити за ліцензії? SpiceCRM для тебе!

Інтерфейс користувача SpiceUI був побудований на основі AngularJS (останнє середовище інтерфейсу користувача, наданого від Google) і на основі системи Lightning Design System, яку, серед іншого, використовує Salesforce. Багата функціональність SugarCRM CE пояснюється міцною основою та розвитком молодої та процвітаючої спільноти прихильників Open Source.

Повна мобільність системи

Використовуй SpiceCRM саме так, як тобі це потрібно. Налаштуй його зовнішній вигляд і функції відповідно до твоїх уподобань. Використовуйте на комп’ютері, планшеті чи смартфоні з операційною системою Android та iOS. Інтегруй систему з Outlook, G Suite або Lotus Notes.

Адаптивний дизайн SpiceCRM

Хмара або локально

SpiceCRM доступний у двох версіях, Core та More. Вони можуть з’являтися як у хмарі виробника, так і локально. А також в eVolpe Cloud.

Видання Core є безкоштовним.

Безмежні можливості відкритого коду

Відкритий вихідний код системи SpiceCRM дозволяє створювати спеціальні модулі відповідно до індивідуальних потреб.

Customer Journey понад усе

Customer Journey Map у SpiceCRM – це зручність для користувачів і гарантія позитивного клієнтського досвіду для ваших клієнтів.

За допомогою SpiceCRM ви обслуговуєш своїх клієнтів відповідно до їхніх потреб. Система візуалізувала «подорож» від інтересу до покупки. Що б ти не робив,маєш зручний огляд прогресу ваших стосунків.

Чи знаєш ти, що…

eVolpe є офіційним партнером SpiceCRM.

Користуючись нашими послугами, гарантовано отримуєш найвищий рівень підтримки. Фахівці EVolpe добре знають доступні функції, карту продукту та можливості розробки програмного забезпечення.

логотип eVolpe white

Wisła Kraków

Дізнайся про можливості системи SpiceCRM на прикладі спортивного клубу Wisła Kraków.

Доступ до демо-версії SpiceCRM

Заповни форму та спробуй демо-версію. Отримаєш відповідний доступ від консультанта eVolpe.

Прокрутити вгору