Open Source

Спеціальний метод для ІТ-системи

37% open source

37% усіх компаній у світі використовують програмне забезпечення з Open Source

63% open source

Великі компанії майже вдвічі частіше використовують програмне забезпечення з відкритим кодом, ніж менші компанії (63% проти 37%)

300% open source

До 2020 року кількість компаній Forbes Global 2000, які використовують рішення з відкритим кодом, збільшилася втричі.

79% open source

79% світових постачальників програмного забезпечення використовують відкритий вихідний код для створення комерційних систем.

Джерело: The New Stack I The Linux Foundation Research

Open Source

suitecrm open source

Основою руху Open Source є той факт, що відкритий вихідний код надається замовнику з ліцензією на програмне забезпечення. Завдяки цьому кожен програміст може повністю адаптувати, змінити, інтегрувати або навіть перебудувати систему відповідно до своїх потреб. Це сприяє максимізації будь-яких користей для бізнесу, які є результатом використання конкретної програми.

«Інтернет-компанії популяризували програми з відкритим вихідним кодом для підвищення ефективності та впливу на ІТ-екосистеми, важливі для їхнього бізнесу. Я радий бачити, що інші компанії також дотримуються цієї найкращої практики розробки програмного забезпечення для покращення бізнес-результатів». – Chris Aniszczyk(Кріс Аніщик) – співзасновник TODO Group підтримує компанії в обміні передовим досвідом розробки програмного забезпечення.

Зірки Open Source

Найвідоміший у світі проект CRM-системи з відкритим кодом. Прямий конкурент таких відомих «закритих» систем, як Salesforce або MS Dynamics 365. Завдяки високій якості функцій, наданих разом із відкритим кодом, це найгнучкіша CRM-система на ринку.

suitecrm

Відзначений нагородами наступник SugarCRM Community Edition. Одне з найцікавіших CRM-рішень на ринку, що поширюється без ліцензійних зборів.

Висхідна зірка і нова дитина CRM-систем з відкритим кодом. Уже в базовій версії він надає функціональність, яка відповідає останнім стандартам продажів B2B.

OroCRM

Найвідомішим рішенням CRM для електронної комерції у світі є також система з відкритим кодом. OroCRM містить безліч функцій, адаптованих до вимог і передової практики онлайн-продажів.

minthcm

MintHCM — це програмне забезпечення, призначене для організації діяльності, пов’язаної з м’яким HR. Це сучасний інструмент, створений на базі двох потужних популярних систем з відкритим кодом: SugarCRM CE та SuiteCRM.

alfresco

Найпопулярніша у світі система ECM/DMS для управління документами та знаннями на підприємстві. Навряд чи знайдеться людина, яка б шукала систему DMS і не чула б про Alfresco.

Відносно молода, але вже надзвичайно розвинена система автоматизації маркетингу на основі ліцензії з відкритим кодом. В епоху необхідності використання рішень SaaS Mautic є чудовою альтернативою, що пропонує свободу вибору методу встановлення.

Найпопулярніше та найбільш широко використовуване програмне забезпечення телефонної станції IP-PBX у світі. Він надає повну свободу в налаштуванні системи телефонії компанії.

Metabase — це рішення Business Intelligence з відкритим програмним кодом. Система обслуговує діловий стиль представлення інформації, закодованої в базі даних.

FAQ

Що таке Open Source

Open Source – це ідея вільного програмного забезпечення. Відкритий програмний код дозволяє адаптувати систему до індивідуальних потреб.

Чому варто вибрати систему з Open Source

Відкритий програмний код дозволяє адаптувати систему до індивідуальних потреб. Його можна вільно розширювати, щоб адаптувати додаток до окремого бізнес-процесу.

Чи безкоштовний Open Source ?

Open Source не означає, що програмне забезпечення безкоштовне. На ринку є комерційні та некомерційні програми з Open Source. Тільки ті останні вільні від ліцензійних зборів.

Прокрутити вгору