Business Intelligence

business intelligence

Перетворіть дані на інформацію, а інформацію — на знання

Business Intelligence – технологічні рішення, які сприяють прийняттю аналітично обґрунтованих бізнес-рішень з метою підвищення конкурентоспроможності підприємства.

Суть полягає в тому, щоб ефективно збирати, організовувати, заповнювати та правильно візуалізувати дані з багатьох джерел. Завдяки такому підходу замість стандартних гістограм ти отримуєш контекстне 360-градусне уявлення про весь стан компанії та відносини з клієнтами на кожному етапі Customer Experience.

Bez danych jesteś tylko kolejną osobą z opinią.

William Edwards Deaming(Вільям Едвардс Дімінг)

Системи бізнес-аналітики

Більше, ніж просто миттєвий знімок даних компанії

Business Intelligence — це програмне забезпечення, яке перетворює накопичувані дані на читабельну інформацію для прийняття обґрунтованих бізнес-рішень. Він досягає багатьох джерел одночасно і постійно. Забудь про миттєві знімки даних. Завдяки Business Intelligence ти отримуєш попередній перегляд усієї, а не лише невеликої частини знань про підприємство.

Суть Business Intelligence базується на величезних сховищах даних. Така інформація сама по собі не має істотної комерційної цінності. Лише зібрані та подані з використанням відповідних методик, вони становлять чудовий матеріал для аналізу. Business Intelligence дозволяє спостерігати за тенденціями та прогнозувати майбутнє – усе для створення конкурентної переваги твоєї компанії. Звучить цікаво?

Чи можуть системи BI замінити аналітиків і «приймати» рішення за менеджерів?

Людський фактор неможливо замінити «штучним інтелектом». Не на тій технологічній стадії, з якою ми зазвичай маємо справу. І напевно добре.

Такі системи, як програми Business Intelligence, можуть покращити прийняття рішень кваліфікованими та поінформованими фахівцями. Поінформований саме завдяки Business Intelligence.

Система пропонує наступні кроки, але правильно інтерпретувати згенеровану інформацію залежить від керівництва. Його контекст буде широким, тому саме завдання стає набагато менш ризикованим. Це беззаперечна перевага наявності такого додатка. Зрештою, на керівних посадах відповідальність може бути надзвичайною. Чим більше знаєш, тим більше шансів зробити правильний вибір.

eVolpe пропонує:

Програми Business Intelligence не повідомляють , які конкретні кроки вам слід виконати. Однак вони представляють дані про компанію у спосіб, який буде корисним для всього управлінського персоналу.

Business Intelligence в руках кваліфікованого персоналу є дуже потужним інструментом, який допоможе уникнути неправильних або ризикованих бізнес-рішень.

Zdolność uczenia się szybciej od konkurencji, może być jedyną długotrwałą przewagą, jaką nad nimi posiadasz

Arie de Gaus (Ар’є де Гаус)

Котру систему Business Intelligence вибрати?

Функції програмного забезпечення Business Intelligence

Пропозиція eVolpe включає дві програми Business Intelligence на вибір. Це тому, що ми не нав’язуємо тобі єдиний правильний шлях. Вирішіть, чи ти віддаєш перевагу програмному забезпеченню з відкритим вихідним кодом, яке можеш вільно розробляти відповідно до ваших індивідуальних потреб, чи хмарній системі виробника, щоб скористатися найновішими рішеннями, запропонованими в плані підписки.

Візуалізація знань, підкріплена даними

В інструменті Business Intelligence можеш визначити та запланувати розсилку звітів вибраним людям. Ти також можеш легко налаштувати сповіщення про зміну тренду. Завдяки програмному забезпеченню точно знаєш, коли щось вимагає твоєї уваги або коли ти досягнеш своєї мети. Також можеш ділитися діаграмами з членами команди та дозволяти їм спільно створювати, ділитися та організовувати колекції даних.

Відстеження показників ефективності (KPI).

Система BI дозволить зрозуміти коефіцієнти конверсії та інші (будь-які) KPI, а також надасть безцінну інформацію про тенденції та основну динаміку доходів. Інструмент також пропонує можливість керувати MBE (manage by exception), дозволяє відстежувати показники 24/7, а також надсилає сповіщення про тривожні відхилення від норми.

Завдяки Business Intelligence зміцнюєш позиції найманих спеціалістів, озброюєте їх потужними знаннями про бізнес-показники, надаєте їм можливість швидко реагувати на виникаючі проблеми та сприятливі обставини.

Мінімізація ризиків для осіб, які приймають рішення

Бути менеджером – це не лише блиск і престиж. Це важка робота з високим ризиком і відповідальністю за результат.

Коли настає момент прийняття рішення – потрібна надійна, достовірна інформація. Найкраще підтримується аналітикою даних із багатьох джерел. Звучить знайомо? Нічого незвичайного! Зрештою, це суть програмного забезпечення Business Intelligence.

Використовуючи систему Business Intelligence, мінімізуєш ризик прийняття неправильного рішення, тим самим захищаєш свій бізнес від наслідків невірних висновків про фінансовий та організаційний стан. Шкода не скористатися цим потенціалом, особливо якщо ви все одно збираєте інформацію про компанію в різних IT-системах. Шкода цим не скористатися.

Подобається цей матеріал?

Підпишися на розсилку та отримуй більше такого контенту

Інтегратор Sugar i Metabase
Інтегратор SuiteCRM i Metabase
Інтегратор SuiteCRM i Metabase

Розкрийте весь потенціал Business Intelligence за допомогою плагінів eVolpe

Керуєш бізнесом і потребуєш додаткової інформації про комплексні показники ефективності (в тому числі у сфері маркетингу та продажів)?

У тебе є досвід роботи з аналітикою баз даних і потрібно доступно візуалізувати отримані результати?

Наші плагіни дозволять вам передавати звіти, створені в інструменті Business Intelligence, в систему CRM. Таким чином, професійні звіти отримають вигоду від професійних звітів і для неспеціалістів твоєї компанії. Оскільки Metabase дозволяє аналізувати дані з усіх систем ІТ-інфраструктури, ти отримаєш зручний доступ до знань про ефективність операцій у всьому підприємстві.

Завдяки плагіну від eVolpe ти отримуєш: двосторонню інтеграцію інформації, 360 ° перегляд усіх даних, автоматизацію повторюваних дій, широкі аналітичні можливості та гнучкість конфігурації для індивідуальних потреб.

Умова? Sugar або SuiteCRM + Metabase.

Вам потрібне впровадження системи Business Intelligence?

Скористайся консультацією та підтримкою фахівців eVolpe

Прокрутити вгору