Glosariusz

Account Based Marketing

MarketingSprzedaż

Стратегія виходу на ринок і маркетингова діяльність, орієнтована на конкретних підрядників.

Affiliate marketing

Marketing

Діяльність на основі комісій, що оплачується афілійованим партнерам принципалом за отримання трафіку (лідерів) або продажів. Розмір комісії найчастіше залежить від ефективності маркетингової діяльності.

Agile

Proces wdrożeniaTechnologia

Методологія роботи в програмних проектах, яка полягає в видачі результатів спільної роботи поетапно; відповідно до принципів Agile Software Development Manifesto.

AGPL3

Technologia

позначення ліцензії вільного програмного забезпечення, призначеної для усунення недоліків звичайної GNU GPL, коли програмне забезпечення фактично не розповсюджується, що не нав’язує користувачеві вихідний код програми.

Application Programming Interface

Technologia

він складається з трьох основних елементів процедури, протоколів та інструментів. API необхідні для підключення додатків, щоб вони могли виконувати розроблену функцію, яка зазвичай побудована на обміні даними та виконанні попередньо визначених процесів.

B2B

Customer serviceMarketingSprzedaż

B2B (Business to Business) — це визначення відносин між підприємствами.

B2C

Customer serviceMarketingSprzedaż

B2C (Business to Customer / Client / Consumer) — це визначення відносин між підприємствами та окремими клієнтами.

Big Data

Technologia

Інформаційні активи великого обсягу, швидкості та різноманітності, які потребують економічно ефективних, інноваційних форм обробки.

Bloatware

Technologia

Bloatware – це програмне забезпечення, яке не потрібно користувачеві. Bloatware споживає ресурси сервера, але не пропонує належного рівня зручності використання.

Bug, помилка

Technologia

несправність системи, що призводить до її несправності; внаслідок людської помилки на одному з етапів розробки програмного забезпечення, як правило, під час створення вихідного коду, іноді також на етапі проектування.

Churn Rate

Sprzedaż

Темп,в якому фірма втрачає клієнтів.

Clickbait

Marketing

Вміст, основна мета якого — привернути увагу та змусити відвідувачів натиснути посилання на певний веб-сайт, цифровий досвід чи подію.

Cloud

Technologia

Хмара — це «інноваційна» модель хостингу. Програмне забезпечення встановлюється та підтримується на зовнішній інфраструктурі, за яку стягується плата. Утримувати все необхідне обладнання та безпеку інстанції це справи постачальника.

Core

Technologia

Ядро(Core) – основна, базова частина програмного забезпечення ІТ.

Customer Experience

Customer serviceMarketingSprzedaż

Бізнес-підхід, який передбачає турботу про клієнтський досвід у контакті з організацією на кожному етапі розвитку взаємних відносин.

Customer Journey

MarketingSprzedaż

Інструмент, який допомагає маркетологам або продавцям зрозуміти мотивацію клієнта та визначити стадію відносин. На основі Customer Journey вибирається контент, корисний на певному етапі процесу закупівлі, і плануються подальші заходи з продажу.

Daily Stand-Up

Proces wdrożenia

Щоденні зустрічі команди розробників для перевірки стану роботи в Спринті.

Dark Data

Technologia

Занедбані інформаційні ресурси підприємства, які не використовуються продуктивно.

Data-Driven Marketing

Marketing

Маркетингова діяльність здійснюється на основі даних, отриманих в результаті взаємодії з клієнтами. Він використовується для покращення та персоналізації досвіду клієнтів із брендом.

Demand generation

Marketing

маркетингова стратегія, спрямована на підвищення обізнаності та інтересу споживачів до товарів чи послуг компанії та збільшення продажів. У рамках цієї стратегії використовуються як вихідний маркетинг, так і вхідний маркетинг, а також фокус на побудові бренду.

Прокрутити вгору