Спробуй систему SuiteCRM

Найкраща CRM з відкритим кодом за версією Forbes

suitecrm
crm без ліцензійних зборів

Система без ліцензійних зборів

Однією з найважливіших переваг SuiteCRM є відсутність ліцензійних зборів. Творці гарантують, що використання програми ніколи не буде передбачати додаткових витрат, а продукт завжди буде доступний за ліцензією з відкритим кодом AGPL3.

Відкритий код програмного забезпечення

SuiteCRM — це програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом, яке можна вільно змінювати. Функціональні можливості безмежні. І його швидкий розвиток відбувається завдяки великій і дуже активній спільноті розробників, які працюють над програмним забезпеченням з відкритим кодом.

suitecrm sugarcrm ce

Міцна основа SugarCRM CE

SuiteCRM базується на версії спільноти SugarCRM Inc.

Оскільки він базувався на раніше розробленій зрілій платформі, з самого початку він пропонує користувачам повний спектр функцій, необхідних для ефективного управління продажами.

Активна спільнота

Швидкий розвиток системи можливий завдяки великій і дуже активній спільноті розробників, що працюють над програмним забезпеченням з відкритим кодом. Офіційний форум SuiteCRM кипить життям, і кожна нова версія програми ретельно перевіряється відданими розробниками з усього світу.

Чи знаєш ти, що…

SuiteCRM є найкращою Open Source CRM згідно з рейтингом Forbes.

SuiteCRM — це єдина система без ліцензійних зборів, яка реально конкурує з такими брендами, як SugarCRM, Salesforce або Microsoft Dynamics CRM. Згідно з рейтингом Forbes, це насправді найкращий варіант з відкритим кодом, доступний на ринку.

логотип forbes білий
forbes suitecrm

Agsol

Дізнайтеся, як можна керувати відносинами з клієнтами в SuiteCRM, коли компанія продає свої продукти як індивідуальним підприємцям, так і великим корпораціям.

Отримайте доступ до демонстрації SuiteCRM

Заповни форму та спробуй демо-версію. Отримаєш відповідний доступ від консультанта eVolpe.

Прокрутка до верху