Приклад

Man Truck & Bus Polska

Прочитай, чому тільки SugarCRM дозволив надзвичайно радикально змінити класичні функції CRM для потреб MAN Truck & Bus Polska

Okechamp

Відкрий для себе можливості системи SugarCRM на прикладі компанії харчової промисловості.

тематичне дослідження okechamp

Wisła Kraków

Новинка від пропозицій eVolpe у виданні для футбольного клубу. Досліджуй можливості SpiceCRM.

Hendi

Переконайся сам, які можливості надає CRM-система компаніям громадського харчування. Прочитай практичний приклад реалізації Hendi.

Aluprof

Переконайтеся сам, які можливості надає CRM-система компаніям виробничої галузі. Ознайомся з практичним прикладом впровадження в Aluprof.

eVolpe

Подивися, які переваги MintHCM і Mautic пропонують компаніям з ІТ-галузі. У Case Study ми розкриваємо наші внутрішні практики у сфері soft HR та автоматизації маркетингу!

CCIG

Завдяки далекоглядним можливостям SugarCRM ця система може чудово виконувати роль програмного забезпечення для управління відносинами з внутрішнім клієнтом, яким є кожен співробітник компанії. Прочитай про найбільший колл-центр у Польщі, який використовує SugarCRM для управління кадровими процесами.

TMS Brokers

Ефективне управління продажами з використанням SugarCRM одночасно в B2B і B2C каналах на прикладі TMS Brokers. Дізнайся, як SugarCRM підтримує роботу продавців на висококонкурентному ринку.

Agsol

Дізнайся, як можна керувати відносинами з клієнтами в диверсифікованому каналі B2B, коли компанія продає свою продукцію як індивідуальним підприємцям, так і великим корпораціям. Дізнайся, як SuiteCRM допоміг Agsol.

Netsprint

Подивися прикладове відео розгортання системи Sugar в усьому світі:

Deutsche Telefon

AGFA Healthcare

Redglaze Group

Прокрутити вгору