Mokate

Mokate – це група польських та іноземних компаній харчової промисловості, які пропонують широкий асортимент кави, чаю, шоколадних напоїв тощо.

штаб-квартира: Устронь

локальні офіси: Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина, Великобританія, Південна Африка, Дубай

бізнес-модель: B2B

www: mokate.com

Проект

система:

методика реалізації:

Scrum

користувачі:

60 +

інтеграції:

Біржа+ VIES, Alfresco, Metabase, SMS API

hosting:

eVolpe Cloud

завершення проекту:

2020

Виклики

  • необхідність придбання CRM системи
  • необхідність покращення комунікації між підрозділами
  • консолідація бази контрагентів
  • виведення на ринок нових продуктів

Цілі реалізації

  • отримання ефективного інструменту звітності про ситуацію з продажами
  • отримання ефективного інструменту звітності про ситуацію з продажами
  • ефективні інструменти адаптації користувачів
  • інтеграція з ERP

Впроваджені покращення

Метабаза – бізнес-потужність звітів на основі бази даних

Важливим елементом впровадження в Mokate стала поставка інструменту звітності про продажі. Потреби компанії значно перевищували стандарт програмного забезпечення CRM.

Фахівці eVolpe впоралися з цим завданням, використовуючи функціональність інструменту Metabase. Це програмне забезпечення класу Business Intelligence, яке використовується для бізнес-презентації інформації, закодованої в базі даних.

У випадку з Mokate ми зібрали інформацію про можливості продажу та замовлення, реальні продажі (на багатьох рівнях деталізації) та історичні тенденції з року в рік. Таким чином, керівництво компанії отримало зручний доступ до інформації про стан свого підприємства. І все це на дуже доступних, інтерактивних графіках.

Інтеграція з ЦСУ та VIES

В Мокате система CRM працює спільно з базами даних GUS і VIES. Інтеграція, реалізована eVolpe, дозволяє створювати записи лише на основі номера ПДВ.

У зручний спосіб можеш верифікувати контрагента та заповнити всі необхідні поля в системі. Просто вибери відповідну кнопку. Обидві бази даних також запитуються щодня для отримання актуальної інформації. Процес відбувається у фоновому режимі.

Таким чином, співробітники «Мокате» завжди мають актуальну інформацію про контрагентів. Точно відомо, хто є активним платником ПДВ. У разі зміни статусу формується відповідне повідомлення.

Нагадування про оплату

CRM-система підтримує співробітників, які піклуються про своєчасність проведення операцій. Завдяки інтеграції з ERP-системою повідомлення про неоплачені рахунки надсилаються вибраним людям. Є можливість вказати бажаний канал для таких нагадувань: e-mail або SMS.

Пропозиції та прайс-лист товарів

Система CRM, реалізована в Mokate, оснащена механізмом, типовим для програмного забезпечення ERP. Пропозиції, створені трейдерами, відразу доповнюються товарами з поточними та індивідуально обговореними цінами.

Фарбування системи

Mokate вирішив збагатити кольори системи. На їхнє прохання ми додали кольорові версії написів, що інформують про статус завдання та стадію можливості продажу. Завдяки виразним кольорам користувач системи може швидко розрізнити записи на конкретному етапі реалізації. Крім того, у вікні підрядника та продукту можна завантажити відповідну фотографію. Проста функція, а яка зручність!

Бартош Налепа

Координатор впровадження CRM в Mokate

SugarCRM – ідеальне рішення для нашої компанії. Завдяки партнерському підходу eVolpe впровадження проходить гладко, і тим приємніше продовжувати працювати над подальшим розвитком системи для наших нових потреб.

історії успіху клієнтів

Мокате з титулом «Символ польської якості»

Перейти до статті

(…) ми знову покращили результати експортних продажів. Ми відкрили компанії в Південній Африці та Великій Британії на основі власних структур маркетингу та продажів. Ми представляємо інноваційні та фірмові продукти, які успішно зміцнюють позиції Mokate в країні та за кордоном.

Adam Mokrysz, CEO Grupy Mokate 

Перейти до статті

Розвиток міжнародних операцій Mokate

Розширення заводу з виробництва Mokate в Жорах

«Розширення існуючого заводу в Жорах, будівництво нового складу, порошкового цеху та сушильної установки було заплановано компанією Mokate, яка має намір інвестувати 102,6 мільйона злотих і працевлаштувати щонайменше 15 людей.“

Зареєструйся на консультацію з експертами по впровадженню eVolpe

wybierz termin
Прокрутити вгору