Аналіз

Проаналізуй свій бізнес. Створи візуалізацію системи, яку потрібно впровадити.

Аналіз перед впровадженням – це етап, з якого потрібно починати!

Запрошуй eVolpe на семінари з ключовими користувачами системи або зустрічай нас віртуально у формі телеконференції! Разом ми розробимо концепцію системи для впровадження. В результаті ти отримаєш інструмент, що відповідає індивідуальним потребам і особливостям твого бізнес-процесу.

crm експерти crm консалтинг crm системи впровадження crm

Перед впровадженням аналіз!

Аналіз перед впровадженням – це семінар, який допоможе тобі визначити найважливіші аспекти діяльності твоєї компанії. Ми обговоримо процеси, що відбуваються в організації, загальні цілі впровадження та основні потреби, про які повідомляють бенефіціари майбутньої системи. Завдяки аналізу перед впровадженням ти дізнаєшся про можливості програмного забезпечення та отримаєш готову концепцію проекту разом із оцінкою передбачуваних етапів.

 • Зустрінься з нашим аналітиком.
  Всі разом ми розробимо концепцію твоєї нової системи
 • Звернися до розробників.
  Звернися до висновків аналізу з технічними можливостями.
 • Подивися кошторис проекту.
  Отримай верхню межу бюджету для системи згідно з домовленістю

  Після завершення аналізу ти отримуєш оцінку витрат часу та вартості проекту з урахуванням вимог, визначених під час зустрічі. Ми надамо тобі не тільки загальну суму, але й її розбивку на окремі елементи реалізації.
 • Ознайомся з правилами співпраці в Scrum і Time & Material billing.
  Прийми обґрунтоване рішення про початок виконання робіт.

  Scrum підхід передбачає можливість внесення змін на кожному етапі проекту! Розрахунок ґрунтується на принципах Time & Material, що означає, що ти будеш платити лише за час та ресурси, витрачені під час спільно скоординованої роботи над впровадженням.

Цінна пропозиція. Шлях до системи, яку ти використовуєш.

Робота, біль і досягнення, тобто поговоримо про щоденні завдання, проблеми та основні вимагання до нової системи. Value Proposition – це захоплюючий майстер-клас із використанням віртуальної scrum-таблиці або в аналоговій формі – електростатичної фольги.

впровадження crm scrum evolpe
консультація crm scrum evolpe

Системне середовище. Багатокомпонентний план ІТ-платформи.

Ми обговоримо процеси, які будуть відображені в програмному забезпеченні. Ми також розглянемо бажану структуру системи. Можливо, тобі знадобиться більше одного інструменту, але це в кожному конкретному випадку – в аналізі. Усі знахідки візуалізуємо на спеціальній схемі. Також поділимося результатами з командою розробників.

System Overview.( Огляд системи.) Практичні завдання на демонстраційному екземплярі.

Ознайомся з системою в дії! Разом ми увійдемо в демо-екземпляр, підготовлений для тебе. Матимеш можливість самостійно виконати деякі звичайні операції (в контексті ймовірної ділової події).

sugar serve

Паркінг різних тем.
Коли Backlog недостатньо.

Ми створимо список цікавих ідей, які будуть реалізовані в довгостроковій перспективі. Аналіз перед впровадженням може допомогти тобі дізнатися про області оптимізації також в інших місцях організації. Навіть такі висновки не залишаться без уваги аналітиків eVolpe. Після закінчення семінару ти отримаєш повну інформацію на «запарковані теми».

Результати аналізу. Інтелектуальна власність у твоєму розпорядженні.

Усі матеріали, створені під час аналізу перед впровадженням, належать тобі, і у тебе є необмежений доступ до них. Ми надаємо тобі запис телеконференції (якщо ти на це погодишся) та спільно розроблені документи.

Зареєструйся на консультацію з експертами по впровадженню eVolpe

wybierz termin
Прокрутка до верху