Маркетинг Сreatio

Готова до використання платформа для вашої маркетингової команди

Creatio має ідею сучасного маркетингу. Скористайтеся перевагами готових до використання функціональних можливостей або розробіть своє програмне забезпечення з компонентами з низьким кодом або без коду.

Перенесіть свій бізнес у майбутнє вже сьогодні.

Перегляньте Marketing Creatio в дії

Marketing Creatio — це більше, ніж звичайна автоматизація маркетингу. Це частина комплексної платформи, яка також включає рішення для агентів із продажу та обслуговування клієнтів. У Creatio ви отримуєте 360° огляд відносин клієнт-компанія, а сама автоматизація маркетингу залежить від наступних факторів:

  • індивідуальні переваги одержувача
  • Етап подорожі клієнта
  • інтереси твоєї компанії

Огляд 360°

Спостерігай, як складаються стосунки з конкретним одержувачем. Зберігай контактну інформацію та інформацію про вподобання покупок або історію контактів.

Подбай про Lead Nurturing і Account Based Marketing кампанії та ефективність подальшої конверсії.

Сегментація бази даних

Скористайся перевагами можливостей без кодування та визнач групи одержувачів на основі соціально-демографічних чи поведінкових даних.

Охоплюй своїх клієнтів у потрібний час, через потрібний канал і з індивідуальним повідомленням.

Маркетингові кампанії

Розробляй ефективні маркетингові кампанії за допомогою візуального майстра. Враховуй тренди, хороші практики маркетингової автоматизації та вподобань своїх одержувачів. Подбай про відповідний канал, час і зміст повідомлення, яке надаєш своїм клієнтам.

Creatio є лідером у магічному квадранті Gartner у категорії «Автоматизація маркетингу для B2B».

Електронний маркетинг

Переконайся, що маркетинг електронною поштою може окупитися. Створюй оригінальний вміст у Visual Creator. Транслюй повідомлення, адаптоване до одержувача. Використовуй тести та роби висновки про ефективність та досягнення.

Використовуй тести та робіть висновки про ефективність досягнення.

Активність на сайті

Відстежуй досвід відвідувачів вашого сайту. Дізнайся, що їх цікавить, що викликає прихильність і що спонукає їх звернутися до вас.

Вивчай та створюй ефективний онлайн-маркетинг. Створи вхідний ефект, покращуй позиціонування свого веб-сайту та дізнайся більше про свою цільову групу.

Організація роботи маркетологів

Плануй свою роботу в календарі Marketing Creatio. Створюй особисті або групові завдання, пов’язані з контактами, угодами чи документами.

Синхронізуй свої завдання та календар із календарями Google і Microsoft Exchange. Отримувати сповіщення та нагадування на панелі повідомлень.

Зареєструйся на консультацію з експертами по впровадженню eVolpe

wybierz termin

Організація заходів

Використовуй рішення Marketing Creatio для керування подіями, у яких береш участь. Це можуть бути як онлайн, так і офлайн події.

У системі будеш узгоджувати терміни, займатися логістикою, планувати бюджет і призначати команду для їх виконання. Також дослідите результати проведених акцій, вебінарів чи конференцій.

Enterprise Social Network

Слідкуй за тим, що відбувається в організації. Використовуй соціальну мережу компанії; в мобільному додатку або на комп’ютері.

Ділися успіхами та отримуй повідомлення про діяльність інших членів команди.

Коментуй та реагуйт на інформацію про проекти, виграні транзакції, ефективні кампанії тощо.

Коригування без коду

Marketing Creatio, як і інші частини платформи CX, можна адаптувати до дуже індивідуальних уподобань за допомогою творця без коду.

У системі можна змінювати зовнішній вигляд і склад інтерфейсу, створювати вигляд програми для користувачів із певною роллю та дозволами, а також просто змінювати порядок або вміст відображуваних елементів.

Тобі потрібна підтримка у впровадженні Creatio?

Ми зв’яжемося з тобою протягом 24 годин.

Прокрутка до верху