Sales Creatio

Наскрізне рішення для твоєї команди продажів

Creatio пропонує CRM-систему для сучасного бізнесу, який слідкує за тенденціями ринку. Завдяки програмному забезпеченню керуєш повним циклом продажів – від отримання потенційного клієнта до повторних замовлень. А саму систему можна розробити за допомогою дружнього візуального творця без коду.

Спробуй новий спосіб продажу через Creatio

Переглянь Sales Creatio в дії

Sales Creatio — це більше, ніж звичайна автоматизація продажів. Це частина комплексної платформи, яка також включає рішення для агентів з маркетингу та обслуговування клієнтів.

У Creatio отримуєш 360° огляд відносин між клієнтом і компанією, беручи до уваги перспективу клієнтського досвіду.

Автоматизація продажів усіх видів

Автоматизуй довгі та короткі цикли продажів. Дотримуйся вказівок штучного інтелекту. Використовуй інструменти оцінки, щоб керувати можливостями продажу.

Зосередь свою увагу на перспективних темах і підвищуй віддачу від діяльності.

Підвищення ефективності роботи всього колективу

Використовуй багату аналітику Creatio, прогнозуй та оптимізуй результати продажів. Враховуй глобальні, командні та індивідуальні показники.

Приймай обґрунтовані бізнес-рішення та вдосконалюй свою роботу на майбутнє.

Спілкуйся без перешкод

Спілкуйся зі своєю командою та клієнтами безпосередньо з системи. Здійснюй дзвінки, керуй електронною поштою, затверджуй контракти та використовуй внутрішню корпоративну платформу соціальної мережі.

Плануй свій день у календарі Sales Creatio. Створюй особисті або групові завдання, пов’язані з контактами, угодами чи документами. Співпрацюй зі своєю командою в офісі, у дорозі чи вдома – як подобається.

Creatio є лідером у магічному квадранті Gartner у категорії автоматизації продажів

Управління потенційними клієнтами та можливостями продажу

Створи міцну та надійну клієнтську базу. Дотримуйся норм GDPR. Дотримуйся норм GDPR.

Підтримуй ділові стосунки з наголосом на позитивному досвіді клієнтів і автоматизуй дії, які ваша команда вживала досі.

Пропозиція та виставлення рахунків

Пропозиції та рахунки є невід’ємними елементами повсякденного життя відділу продажів. Завдяки Creatio підготуєш їх ще швидше, в контексті ваших стосунків і з урахуванням поточної політики знижок.

Використовуй стандартний каталог продуктів і створюй документи всього за кілька секунд. Все, що потрібно зробити, це додати відповідні позиції до шаблону.

Власні процеси та автоматизація

Sales Creatio дозволяє розробляти власні процеси та автоматизацію. Вбудований майстер управління бізнес-процесами (BPM) означає, що навіть якщо виробник не передбачив, як працюєш з клієнтами, можеш завершити це самостійно.

Можеш зручно «навчити» систему специфіці свого бізнесу, щоб вона служила вам ще краще.

Зареєструйся на консультацію з експертами по впровадженню eVolpe

wybierz termin

CRM мобільний додаток

Доступ до системи з будь-якого мобільного пристрою. Вводити та редагувати записи так само зручно, як на комп’ютері. Пиши SMS і телефонуй клієнтам прямо з мобільного додатку Sales Creatio.

Плануй свою діяльність, зустрічі чи розмови за допомогою смартфона чи планшета. Незалежно від того, де знаходишся, відстежуй історію кожної транзакції, уточнюй деталі та плануй свої подальші дії.

Інтеграція з іншими системами, які використовуєш

Легко імпортуй дані в систему з електронної таблиці Excel, якою користувався досі. Скористайся перевагами інтеграції з Microsoft Exchange і не змінюй своїх звичок, пов’язаних з веденням календаря та організації електронної пошти.

Підключай свою улюблену телефонну станцію до системи : телефонуй та приймай телефонні дзвінки, не виходячи з Creatio.

Коригування без коду

Sales Creatio, як і інші частини платформи CX, можна адаптувати до індивідуальних уподобань за допомогою безкодового творця.

У системі можна змінювати зовнішній вигляд і склад інтерфейсу, створювати вигляд програми для користувачів із певною роллю та дозволами, а також просто змінювати порядок або вміст відображуваних елементів.

Тобі потрібна підтримка у впровадженні Creatio?

Ми зв’яжемося з тобою протягом 24 годин.

Прокрутка до верху