minthcm logo

Система Human Capital Management

Що таке HCM?

HCM означає Human Capital Management, тобто управління людським капіталом. Цей клас програмного забезпечення використовується для проведення процесів підбору персоналу, адміністрування т. зв soft HR, кампанії з брендингу роботодавця, а також розширений аналіз робочого часу та активності співробітників. Системи HCM іноді також називають HRM (управління людськими ресурсами).

kobieta patrząca przez lunetę na profile osobowe

Що таке Mint?

Професійний бізнес-додаток для управління найціннішим капіталом твоєї компанії – Новинка в пропозиції від eVolpe!

MintHCM – це програмне забезпечення, призначене для організації діяльності, пов’язаної з м’яким HR. Це сучасний інструмент, створений на базі двох найбільш популярних систем з відкритим кодом: SugarCRM CE та SuiteCRM. Він використовується для проведення кампаній з просування бренду роботодавця, підбору персоналу, управління робочим часом, оцінювання працівників, зберігання знань про навички та компетенції, управління відсутністю, ресурсами та документами.

Спробуй систему MintHCM!

minthcm

Employee Journey в MintHCM

minthcm employee journey

Функції MintHCM

Рекрутація

MintHCM використовується для організації процесів, пов’язаних із процесом підбору персоналу. Пошук кандидатів, збір заявок та подальший підбір персоналу – дуже складне завдання. Завдяки нашому ІТ-програмному забезпеченню у тебе буде все в одному місці, ти економиш час співробітників відділу кадрів і покращуєш досвід роботи кандидатів з твоєю організацією.

Посадові інструкції

MintHCM підтримує управління організаційною структурою компанії. Система дозволяє додавати посадові інструкції. Ця проста функція забезпечує прозорість інформації про обов’язки працюючих спеціалістів. Більше ніяких непорозумінь. У MintHCM ти простежиш ієрархію, ролі, кар’єрні шляхи та доступні переваги.

Employer branding

Турбота про імідж компанії як надійного, рекомендованого роботодавця є однією з основних завдань відділу кадрів. MintHCM підтримує кампанії з просування бренду роботодавця для підвищення обізнаності про бренд серед людей, які активно шукають роботу.

Онбордінг

Онбордінг – це область системи, яка обслуговує впровадження нового співробітника. MintHCM пропонує можливість створення попередньо визначеного контрольного списку / шаблону завдань, які будуть виконуватися відділом кадрів, керівником і самим співробітником. Забезпеч новим співробітникам легкий і приємний «вхід» у компанію. Також сплануй необхідне навчання та тренінги.

Профіль співробітника

Профіль співробітника в MintHCM– це вкладка, що містить персональні дані, інформацію про місце в організації, посаду, відділ, членство в команді, ролі тощо.

Компетенції та навички

Чи ти бачиш цінність у зборі знань про свої компетенції? MintHCM підтримує ведення каталогу навичок в організації. Керуй своїми ноу-хау в рамках IT-платформи компанії. MintHCM пропонує повний набір механізмів для обробки такого типу інформації.

Історія працевлаштування (Трудова книжка)

Історія працевлаштування — це область MintHCM, яка використовується для зберігання документів, пов’язаних з умовами працевлаштування. Завдяки цій функції можна швидко перевірити дійсну форму договору з конкретним працівником, порівняти рівень оплати праці, термін дії договору тощо. Звичайно, лише за наявності відповідних дозволів.

Оцінки співробітників

Оцінка співробітників є важливим і все більш використовуваним елементом управління людським капіталом підприємствами. У MintHCM ти будеш відстежувати свій прогрес, відданість і можливі кар’єрні шляхи. Завдяки зібраному ноу-хау ти будеш приймати раціональні, обґрунтовані фактами рішення щодо підвищення, бонусів, надання пільг тощо.

Управління часом

MintHCM пропонує широкі функції для управління робочим часом. Це дозволяє відстежувати людино-години, витрачені на виконання окремих завдань, досліджувати продуктивність команди, спостерігати за календарем співробітників і на основі цього підбирати людей для майбутніх проектів.

Календар

Тобі не потрібен додатковий зовнішній інструмент для запису зустрічей, планування зустрічей, відряджень, телефонних дзвінків тощо. У MintHCM ти можеш зручноспланувати свій графік на найближчі тижні. Просто натисни на відповідний день і вибери один із запропонованих варіантів: робота в офісі, відпустка, віддалена робота тощо.

Відрядження

MintHCM також є ідеальним інструментом для планування ділових поїздок і всіх супутніх деталей: харчування, проживання, транспорт, побачення, зупинки, зустрічі.

Управління ресурсами

У багатьох компаніях існує проблема дефіциту ресурсів, таких як: службовий автомобіль, конференц-зал, проектор тощо. Принцип «першим прийшов – першим обслужений» не завжди є найкращим. У системі MintHCM ти можеш зарезервувати вибрані ресурси, вказати причину та час, коли ти будеш їх використовувати. Це запобігає організаційному хаосу та сюрпризам, таким як: зайнятий конференц-зал, коли приходить клієнт.

Управління відсутностями на роботі

У MintHCM ти можеш побачити, хто є, а кого немає в офісі. Система на окремому календарі покаже тобі не тільки період відсутності, а й причину. Окрім відпустки та хвороби, можливі варіанти, наприклад, відрядження, віддалена робота чи відсутність за поважною причиною.

Offboarding (Звільнення)

Offboarding — це дзеркальне відображення онбордингу. Завдяки цій функції ти забезпечиш повернення обладнання, підписання відповідних документів та проведення виїзної співбесіди по закінченні співпраці.

Аналітика

MintHCM пропонує можливістьзвітувати про знання, що зберігаються в системі. Багато цікавих ключових показників ефективності в області управління персоналом були виражені у вигляді попередньо визначених панелей, які ти можеш розмістити на головній панелі інструментів.

Адміністрування системи

У MintHCM дуже важливим аспектом є керування доступом до конфіденційних даних, що стосуються зайнятості. З цієї причини була необхідна зручна панель для адміністрування цього типу залежностей. Ти знайдеш його на вкладці Налаштування.

Поговори з нами
про впровадження системи MintHCM у твоїй компанії

Ми зв’яжемося з тобою протягом 24 годин.

Прокрутка до верху