Sugar Enterprise

Open-Source CRM

Твоя платформа. Твій вибір.

Відкритий код. Хмара або локально

SugarCRM надає системні рішення незалежно від бажаного місця встановлення. На додаток до хмари виробника можеш використовувати приватну серверну інфраструктуру або зручний варіант хостингу eVolpe Cloud. Вибери найкращий варіант для свого бізнесу!

Повна свобода з SugarCRM

На додаток до рішень, які пропонуються на платформі MarketSellServe, можеш скористатися двома варіантами SugarCRM з відкритим кодом.

Sugar Enterprise і Sugar Professional — це пропозиції для ентузіастів відкритого коду, яким важлива свобода адаптації.

Sugar Enterprise

On-Premise

  • Open Source – повна свобода адекватної адаптації до визначених потреб
  • встановлення на власні сервери
  • можливість розміщення в eVolpe Cloud
  • повний контроль над розвитком системи
  • рішення для великих підприємств

від $85

/ користувач / місяць

Функціонал SugarCRM

Продаж

Широкий пакет функцій для ведення торгової діяльності

З SugarCRM залишаєшся в курсі всіх ділових відносин. Ти вільно обираєш рівень деталізації знань, який тобі потрібен у даний момент. Система організовує можливості продажу, показує воронку потоку транзакцій, допомагає вести клієнтську базу та історію ходу ділових переговорів.

Маркетинг

Базовий пакет механізмів маркетингової діяльності

Увага! Sugar Enterprise або Professional не є справжньою автоматизацією маркетингу (наприклад, Sugar Market), але можеш легко відстежувати маркетингові кампанії або планувати розсилку інформаційних бюлетенів. Якщо у тебе дуже елементарні вимоги і ти плануєш розвивати цю сферу тільки в майбутньому – представлених інструментів буде достатньо. Завдяки відкритому коду штакож можеш розширити їх самостійно або інтегрувати з іншою системою Marekting Automation. Чув про Mautic?

Обслуговування клієнтів

Базовий пакет механізмів для обслуговування клієнтів

В Sugar Enterprise можеш керувати скаргами, зберігати інформацію про післяторгові відносини, створювати базу знань про продукт, створювати черги та посилати запити. Увага! Standard Sugar Professional не має таких функцій. Якщо тобі потрібні ці типи функцій, розглянь Sugar Serve або поговори з eVolpe щодо розробки.

мобільний додаток

Sugar Mobile для Open Source CRM

Sugar доступний на будь-якому пристрої в режимі перегляду браузера. Також виробник пропонує мобільний додаток, який покращує роботу трейдерів у відрядженні. Sugar Mobile доступний для iOS та Android.

Збутова діяльність та співпраця

Кожен день підтримка твоєї команди

У системі будеш зберігати інформацію про телефонні дзвінки та зустрічі, архівувати листування електронною поштою та ефективно планувати свій робочий день на основі спільного календаря всіх членів команди.

Звітність

Професійний бізнес-аналітик

Sugar пропонує повні функції звітності про продажі, ефективність співробітників або історію відносин з конкретним клієнтом. Можеш розміщувати самостійно підготовлені або попередньо визначені звіти на інформаційній панелі та щодня використовувати поточну частину знань про твою компанію. За бажанням система надішле вибраний звіт на вказані електронні скриньки.

Управління проектами

Управління внутрішніми ініціативами

Завдяки Sugar Enterprise можеш відстежувати прогрес своїх проектів. можеш інтегрувати його з системою, призначеною для цих цілей (наприклад, Redmine), або – в обмеженій мірі – використовувати вбудовану функцію діаграми Ганта. Якщо твій вибір припав на Sugar Professional – запитай eVolpe про розвиток цього напрямку.

Конфігурація та налаштування

Ролі, правила та студія автоматизації

Sugar можна вільно конфігурувати за допомогою т.зв. Студія. Визначиш там ролі, правила, корисну автоматизацію. Можеш вибрати поля, які повинні доповнювати одне одного без твого втручання, налаштувати розкривні списки або механізми системних сповіщень. Усі за допомогою зручної опції «перетягування». Завдяки відкритості коду – можеш (у співпраці з eVolpe) будь-яким чином розширити стандартний функціональний пакет системи. Також запитай нас про готові модулі або попередній аналіз, під час якого ми створимо бачення персоналізації системи для індивідуальних потреб.

Безпека

Повний контроль ролей і доступу

Безпека системи підтримується функцією, відомою як розширене керування паролями. Також можеш розраховувати на підтримку SAML – посередництво в аутентифікації та передачі інформації про дозволи. Система пропонує можливість створення резервних копій і опцію багатоекземплярної бази даних. Дані з інших систем можна імпортувати в додаток (з видаленням дублікатів). Запитай eVolpe про послуги міграції.

Можливість інтеграції

Зв’язок з іншими додатками

Sugar можна інтегрувати із зовнішніми ІТ-рішеннями за допомогою API-REST або API-SOAP. Також можливе використання готових роз’ємів (включаючи фірмові плагіни eVolpe).

Поговори з нами
про впровадження CRM-системи у твоїй компанії

Ми зв’яжемося з тобою протягом 24 годин.

Прокрутити вгору