Customer Relationship Intelligence

Sugar Hint – це революція в способі отримання інформації про клієнтів.

Приймай розумні бізнес-рішення

Sugar Hint — це як особистий помічник, який надає актуальну інформацію про клієнтів, щоб ти знав, до кого і коли звертатися.

Конвертуй і продавай

Усунь трудомісткий пошук в Інтернеті та ручне введення даних у систему. Підказка надає всю інформацію, необхідну для змістовних розмов і прискорення переходів.

Підвищуй свою продуктивність

Отримай більше часу для вирішення ділових відносин. Оптимізуй ефективність роботи. Підказка дозволяє зосередитися на продажах і мінімізує кількість оперативних завдань, пов’язаних з ручним введенням інформації.

Бізнес-аналітика

Ефективність системи CRM зросла більш ніж на 30%

Майбутнє CRM-систем – це вже не Customer Journey відповідно до моделей B2B або B2C. Сучасні програми повинні забезпечувати механізми Business Intelligence.

sugar hint

Все, що вам потрібно,це електронна пошта + Hint
і починається магія…

Втомився шукати в Інтернеті інформацію про своїх клієнтів? Тобі сподобається Sugar Hint.

Будеш здивований, яку інформацію можеш отримати онлайн всього за кілька секунд! Не вказано номер телефону, посаду чи поштову адресу особи, яка зголосилася на сайті? Довгі форми з великою кількістю обов’язкових полів тільки відлякають потенційного клієнта.

Електронна адреса є достатньо потужною інформацією, щоб отримати решту за допомогою сучасного інструменту Customer Relationship Intelligence

Новини зі світу бізнесу

SugarCRM Hint у спеціальному розділі Новини представляє прес-релізи про компанію, в якій працює вибрана контактна особа. Скористайся цією унікальною функцією та звертайся до актуальних новин «з життя» компанії клієнта у своїх розмовах.

Уміле використання інформації, отриманої Sugar Hint, створить відчуття глибокої прихильності стосункам, покращить клієнтський досвід і скоротить час, необхідний для підготовки до співбесіди.

sugar hint
kobieta patrząca przez lunetę na profile osobowe

Помічник користувача, який економить твій час

За підрахунками науково-дослідницького інституту Nucleus Research, продавці, які мають елементарні дані про контактну особу, витрачають до 17 хвилин в Інтернеті на уточнення профілю контрагента, введеного в систему. Customer Relationship Intelligence від SugarCRM зробить це за них — він миттєво здійснить пошук у понад 70 різних джерелах. Всього за 20 доларів на місяць.

Поговори з нами про впровадження Sugar у твоїй компанії

Ми зв’яжемося з тобою протягом 24 годин.

FAQ

Що таке Sugar Hint?

Sugar Hint — це інструмент Relationship Intelligence, який здійснює пошук в Інтернеті та отримує інформацію про клієнтів компанії без необхідності тривалого дослідження. Отримані дані надходять безпосередньо в CRM-систему.

Скільки коштує Sugar Hint?

Sugar Hint коштує 20 доларів на місяць на кожного користувача на річній основі.

Як працює Sugar Hint?

Sugar Hint порівнює адресу електронної пошти, ім’я та прізвище клієнта, а потім шукає в Інтернеті загальнодоступні відомості, залишені людьми, які використовують такі дані. Інструмент використовує понад 70 різних джерел.

Скільки я заощаджу з Sugar Hint?

За підрахунками дослідницького інституту Nucleus Research, продавці за статистикою витрачають цілих 17 хвилин в Інтернеті на уточнення профілю клієнта, введеного в систему CRM. Це саме те, що ти заощаджуєш (за запис, введений у систему), використовуючи інструмент Sugar Hint, який виконує ту саму роботу миттєво.

Прокрутити вгору