Sugar Market logo

Автоматизація маркетингу

Нехай Sugar Market зробить свою роботу

Звертайся до клієнтів і персоналізуй маркетингові повідомлення, адресовані їм. Скористайся перевагами інтуїтивно зрозумілого конструктора кампаній, прогнозів на основі штучного інтелекту та чудової звітності. Зрозумій причини взаємодії, покращуй конверсію та підвищуй прибуток.

маркетингова кампанія електронною поштою

Sugar Market — це рішення для автоматизації маркетингу. Система має набір інструментів побудови кампанії, розширені функції автоматизації та звітності. Завдяки Sugar Market, ти зрозумієш потреби клієнта до того, як він візьме трубку та попросить контакт у відділі продажів. Таким чином ти покращиш конверсію та збільшиш дохід від продажів.

Інструмент багатоканального маркетингу

Завдяки Sugar Market ти сягнеш до клієнтів і зацікавиш їх контентом – де б вони не були. Автоматизація маркетингу від SugarCRM допоможе тобі розробити кампанії залучення потенційних клієнтів, керувати соціальними мережами, випускати інформаційний бюлетень, відстежувати активність клієнтів на веб-сайтах тощо. Все в одному простому хмарному рішенні.

Маркетолог! Співпрацюй з продажами

Sugar Market — це інструмент, який доповнює інші елементи, які складають платформу Sugar: Sell та Serve . Завдяки цьому можеш відстежувати поведінку клієнтів на кожному етапі ваших відносин.

Динамізуй відносини з клієнтами

Створюй цікаві, багатофазні кампанії та генеруй перспективні комерційні запити, які збільшать обсяг твоїх продажів.

Збільшуй свою маркетингову прибутковість

Отримай високу рентабельність інвестицій у маркетинг (ROI).

Оптимізуй свою діяльність

Перевір, що працює, а що ні, і адаптуй свою маркетингову стратегію.

Впливай на Customer Experience

Охоплюй потенційних клієнтів у найкращий час і будуй довгострокові, тривалі відносини.

Вхідний маркетинг

Sugar Market пропонує вбудований механізм створення рекламних кампаній в Інтернеті. Система поєднує в собі переваги інструментів SEM, SEO та управління соціальними медіа.

Крім того, ти можеш відстежувати поведінку клієнтів на веб-сайті, до якого їх привернула твоя реклама. Також корисно поділитися цими знаннями з продавцями, що стало можливим завдяки інтеграції автоматизації маркетингу з Sugar Sell.

sugar market
sugar market

Візуалізація кампанії

Створюй професійні цільові сторінки, електронні листи та форми перетворення за лічені хвилини. Використовуй “creator” кампанії з функцією “drag-and-drop” та готовими шаблонами або панеллю „code mode”.

Lead nurturing

Збільшуй залучення клієнтів, надсилаючи їм персоналізований контент у великих масштабах. Завдяки «підживленню знань» на продаж виходять люди, які знайомі з тематикою та пропозицією компанії.

Sugar Market надає інтуїтивно зрозумілі інструменти для налаштування багатоетапних кампаній із підтримки потенційних клієнтів та впровадження системи оцінки маркетингової діяльності (підрахунок потенційних клієнтів).

sugar market
sugar market

Розширена маркетингова аналітика

Дізнайся, що працює (а що ні) за допомогою Advanced Analytics, розширеного модуля звітності Business Intelligence (BI), і вимірюй свій маркетинговий успіх! Використовуй свою базу даних і приймай правильні бізнес-рішення на основі ключового показника ефективності.

Завдяки кращій кваліфікації потенційних клієнтів і, як наслідок, більш персональному підходу до клієнта, Marketing Automation дозволяє продавцям продавати!

Kristin Hambelton
VP of Marketing Neolane Inc.

Функціональність Sugar Market

 • Рекламні кампанії – запускай рекламні пошукові кампанії Google через Sugar Market і залучай трафік на свій веб-сайт
 • Соціальні мережі – плануй публікації, керуй обліковими записами та відстежуй імідж свого бренду на соціальних платформах
 • Ведіть кампанії для підтримки лідерів – адаптуй своє повідомлення до етапу Customer Journey, рівня знань клієнтів
 • Кампанії електронної пошти – легко створюй персоналізовані, привабливі кампанії електронної пошти та сприяй конверсії
 • Події – керуй онлайн-подіями (наприклад, вебінари) та перевіряй їх ефективність безпосередньо на Sugar Market
 • Звіти. Отримайте попередній перегляд результатів маркетингу, щоб зрозуміти, які види діяльності приносять вашій компанії дохід
 • Інтеграція з CRM – використовуй інтеграцію з Sugar Sell і координуй діяльність з продажу та маркетингу
 • SEO-аудит. Виконуйте аудит вмісту, щоб зрозуміти ефективність свого сайту та порівняти його з конкурентами
 • Відстеження подорожей клієнта – знайдіть ключову інформацію про своїх клієнтів та їхню взаємодію з конкретним вмістом вашого веб-сайту
 • Scoring – виміряй залучення та організуй клієнтську базу відповідно до їхнього рівня знань про пропозицію та місце на Customer Journey Map
 • Форми та цільові сторінки– скористайся майстром і вбудованою функцією перетягування або запрограмуй себе в т.зв. налаштовані форми та цільові сторінки в режимі коду
 • Анкети – збирай відгуки клієнтів про їхній досвід роботи з компанією
 • Інтерактивні інформаційні панелі – створюй візуально привабливі звіти та ділися ними в головному вікні системи

Ліцензійні збори

Sugar Market доступний в моделі SaaS в хмарі виробника – Sugar Cloud.

від $1000

/ 10000 контактів / місяць
щорічний розрахунок

 • необмежена кількість користувачів
 • необмежену кількість електронних листів і цільових сторінок
 • технічна підтримка виробника по телефону та в чаті

Поговори з нами
про впровадження CRM-системи у твоїй компанії

Ми зв’яжемося з тобою протягом 24 годин.

FAQ

Скільки коштує Sugar Market?

Sugar Market доступний у хмарній моделі SaaS виробника – Sugar Cloud, ціна від 1000 доларів за 10 000 контактів на місяць, що виставляються щорічно.

Що таке Sugar Market?

Sugar Market — це рішення для автоматизації маркетингу. Система має набір інструментів для побудови рекламних кампаній, розширених функцій автоматизації та звітності. Він доповнює інші елементи, які складають платформу Sugar: Sell та Serve.

Прокрутити вгору