Sugar Predict

Впорайся з проблемою Dark Data

Відкрийте для себе знання про свій бізнес, яких ви раніше не помічали. Використовуй весь спектр даних, зібраних на підприємстві, і доповнюй його загальнодоступними ноу-хау. Використовуй прогнози штучного інтелекту, зосередься на продажах із найвищим пріоритетом і приймайте лише правильні бізнес-рішення.

Дій мудро

Прискорюй оформлення замовлення та підвищте продуктивність за допомогою аналітики даних.

Використовуй сучасні технології

Використовуй передбачення AI, щоб приймати кращі рішення та максимізувати можливості.

Розширюй свій кругозір

Отримай публічні знання завдяки хмарним рішенням.

Що таке SugarPredict?

SugarPredict — це система прогнозування бізнесу на основі штучного інтелекту, яка нещодавно була включена в систему Sugar Sell.

Це дозволяє користувачам швидко оцінювати потенціал воронки продажів і робити точні прогнози майбутніх транзакцій.

Він підтримує розвиток компанії, аналізуючи дані з внутрішніх і публічних джерел.

Це також дозволяє створити ідеальний профіль клієнта (ICP) і точно передбачити, який клієнт з більшою ймовірністю здійснить наступну транзакцію.

SugarPredict – чому воно того варте?

  • Відкрий для себе «приховані» можливості на ринку – визначай закономірності та тенденції, які може помітити лише система AI.
  • Збільшуй свої продажі – Завдяки прогнозам розпізнаєш, які клієнти потенційно принесуть найбільший прибуток
  • Приймай правильні рішення– на основі раніше підписаних договорів система підкаже, який клієнт ідеально підходить. Завдяки цьому підвищиш рівень конверсії та утримання.
  • Покращуй роботу воронки продажів – прогнозуй можливості завдяки повним знанням про конкретних партнерів.
  • Економте час– приймайте кращі рішення, керуйте ризиками, виявляйте можливості та швидше реагуйте на нові інвестиційні можливості.
  • Підвищуй продуктивність – прискорюй транзакції та максимізуй продуктивність компанії завдяки точним розрахункам розробленого алгоритму.

Збирайте знання, а не дані

Отримай повний контекст інформації про своїх клієнтів на одній платформі. Об’єднай агреговані, але розподілені дані в узгоджену базу, доповнюй її знаннями із зовнішніх джерел і використовуй аналітику та прогнози на основі штучного інтелекту. Замість сухих даних майте конкретні перевірені знання про свої ділові відносини та сили, що керують ринком, на якому ти працюєш.

Клікай менше, продавай більше

Завдяки SugarPredict ви підвищуєш продуктивність своїх дій. Замість того, щоб клацати по системі в пошуках інформації, розкиданої по модулях, отримуєш контекстний попередній перегляд із найкращими наступними кроками. Економиш час і приймаєш зважені рішення. Ми не знаємо кращого прискорювача продуктивності, ніж штучний інтелект.

Аналіз настроїв

Не пропустіть відгуки, пропозиції чи критику, надіслані клієнтом. Завдяки їм маєш шанс створювати ще кращі продукти, пропонувати кращі послуги та вдосконалювати методи їх розповсюдження та просування. SugarPredict допоможе з аналізом настроїв, тобто оцінкою емоційно забарвлених повідомлень. Завдяки інструменту перевіриш задоволеність своїх клієнтів і ефективно розпізнаєш можливості для її покращення.

Зареєструйся на консультацію з експертами по впровадженню eVolpe

wybierz termin

За штучним інтелектом майбутнє

Уникай витрат, заощаджуй час і ресурси, які зазвичай потрібні для роботи механізмів штучного інтелекту. SugarPredict — це повністю інтегрована платформа машинного навчання, яка запускає ШІ в компаніях незалежно від їх розміру, зрілості бізнесу чи технічного прогресу. Відтепер можеш користуватися найсучаснішими технологіями, не виходячи з кабіни CRM.

4 мільярди доларів

у фільтрах продажів

80%

збільшення конверсії

52%

збільшення утримання

81%

підвищена точність передбачення

Дані за : https://www.sugarcrm.com/

Запитай eVolpe про SugarPredict

Ми зв’яжемося з тобою протягом 24 годин.

Прокрутити вгору