sugar mobile

Sugar Mobile — одна з найгнучкіших мобільних CRM-платформ на ринку. Працює на телефонах або планшетах iOS і Android. Так само, як і десктопна версія Sugar, програма дозволяє повністю налаштувати зовнішній вигляд і обсяг функціональності відповідно до потреб кожної компанії та окремого користувача.

Sugar Mobile дозволяє швидко додавати потенційних клієнтів і партнерів, динамічно шукати та фільтрувати дані, а також інтуїтивно використовувати твої улюблені. Завдяки цьому ви можете легко персоналізувати свою мобільну систему CRM і таким чином швидко знаходити та використовувати ключову інформацію. Таким чином, можеш легко керувати своїми продажами, обслуговуванням і маркетингом.

sugar mobile sugarcrm demo
sugar mobile sugarcrm demo

Використовуй інтуїтивність смартфонів і планшетів

Sugar Mobile використовує всі переваги останніх розробок мобільних технологій. Швидкі телефонні дзвінки безпосередньо з мобільної системи CRM або GPS-карти дозволяють максимально ефективно використовувати кожну взаємодію з клієнтом. Найкращі функції офлайн-синхронізації на ринку гарантують, що найбільш необхідна інформація завжди доступна для тебе з твого мобільного пристрою, навіть якщо ти не підключений до Інтернету.

Якщо твоя компанія використовує системи керування мобільними пристроями (MDM), ти можеш легко інтегрувати їх із Sugar Mobile. Однак ти зробиш сам мобільний додаток CRM доступним для своїх співробітників через державний або приватний магазин мобільних додатків.

Поговори з нами
прo Sugar Mobile

Ми зв’яжемося з тобою протягом 24 годин.

FAQ

Чи є у SugarCRM мобільний додаток?

Так, і називається Sugar Mobile.

Як працює Sugar Mobile

Sugar Mobile є одним із найгнучкіших мобільних CRM-додатків на ринку. Працює на телефонах або планшетах iOS і Android. Так само, як і десктопна версія Sugar, програма дозволяє повністю налаштувати зовнішній вигляд і обсяг функціональності відповідно до потреб кожної компанії та окремого користувача.

Sugar Mobile дозволяє швидко додавати потенційних клієнтів і партнерів, динамічно шукати та фільтрувати дані, а також інтуїтивно використовувати улюблені вкладки. Завдяки цьому можеш легко персоналізувати свою мобільну систему CRM і таким чином швидко знаходити та використовувати ключову інформацію про клієнтів. Навіть в подорожі!

Прокрутити вгору