Zendesk Sales Suite

Customer Relationship Management Platform

sugar sell

Озбройте продавців одним повним інструментом

За підрахунками фахівців інституту Gartner, середня кількість систем, які використовуються у відділах продажів, становить аж 14!

Zendesk Sales Suite поєднує в собі найкорисніші функції чотирьох додатків «типових продажів». Пакет Sell + Chat + Voice + Reach приємний, швидкий і ефективний. І що важливо – в одному місці!

zendesk sell

Zendesk Sales Suite

Platforma Customer Relationship Management

Продам без проблем

Zendesk Sales Suite позбавляє від клопоту керування вашим програмним забезпеченням для продажів, щоб ваша команда могла зосередитися на справді важливому – будувати значущі відносини та швидше укладати угоди.

Спробуйте Zendesk Sales Suite безкоштовно зараз!

Заведіть нових друзів із потенційними клієнтами

Забудьте про клопоти із залученням потенційних клієнтів

Отримай доступ до бази даних 20 мільйонів компаній і 395 мільйонів контактів. Створюй цільові списки та легко доповнюй їх додатковою контактною інформацією.

Будуй довгострокові, цінні ділові відносини

Подбай про клієнтський досвід

Zendesk Sales Suite був розроблений з урахуванням співробітників відділу продажів, основним завданням яких є отримання прибутку для компанії. Цього неможливо досягти без задоволення клієнтів. Таким чином, система є зручною для користувача та підтримує його в його зусиллях створити найкращий досвід клієнта.

Економ час і гроші

Автоматизуй мануальну діяльність

Zendesk Sales Suite записує всю електронну пошту, телефонні дзвінки, текстові повідомлення та навіть згадки в соціальних мережах і корпоративні розмови в чатах.

suitecrm
logo eVolpe
zendesk advanced partner

Тобі потрібна додаткова інформація про Zendesk Sales Suite?

Зв’яжися з eVolpe

Прокрутити вгору