Zendesk Sell

Керуй продажами та діловими відносинами

Sales Force Automation

Zendesk Sell — це програмне забезпечення для управління відносинами з клієнтами (CRM). Завдяки йому ти підвищуєш продуктивність і покращуєш прозорість фільтру продажів.

zendesk sell

Переглянь відео

Подивись,як це працює.

Інструмент для продавців

Ти не працевлаштовуєш продавців, щоб вони «боролися» зі складним програмним забезпеченням. Їх час занадто дорогоцінний, щоб витрачати його даремно! Zendesk Sell розроблено таким чином, щоб полегшити їм виконання повсякденних обов’язків. Автоматизація звільняє їх від трудомісткої, вимогливої ​​операційної роботи та дозволяє зосередитися на побудові тривалих ділових відносин.

консультація crm scrum evolpe
sugar serve

Розмовляй. Вирішуй. Продавай!

Zendesk Sell візуалізує повний контекст відносин із клієнтом. Завдяки йому можеш вести розмови на основі попередніх домовленостей і посилаючись на них. Система інтуїтивно зрозуміла і лише прискорює перетворення інформації про клієнта в наступного контрагента. Ти навіть не отямишся, як досягнеш своєї мети!

Спрости процес. Генеруй продажі

Використовуй Zendesk Sell і «відстежуй», що робиться з фільтрами продажів. Зосередь свою увагу на своїх «найцінніших» клієнтах і укладайт з ними угоди без зайвих або складних завдань на цьому шляху. Побудуй оптимальний процес продажів відповідно до етапів Customer Journey, розстав пріоритети завдань та оптимізуй свою роботу на основі жорсткої аналітики даних.

Випробуй Zendesk Sell

zendesk sell

Всього кілька кліків мишкою

Здійснюй дзвінки, надсилай електронні листи, плануй зустрічі та переглядай історію транзакцій з одного місця – без реєстрації всього вручну. Працюй над розумними списками, які допомагають сегментувати та фільтрувати потенційних клієнтів і узгоджені транзакції. Тримай систему організованою та швидко виявляй можливості. Коли настав час укласти угоду, ти можеш зробити це, навіть коли ти в автономному режимі, використовуючи свій смартфон.

Дій на основі твердих даних про продажі

Zendesk Sell пропонує понад 30 готових візуалізацій, які найчастіше корисні для команд продажів. На їх основі аналізуй і прогнозуй результати продажів, спостерігай за прогресом і відповідно реагуй. Розмісти ключову інформацію на інформаційній панелі.

zendesk support

Customer Service System

звіти та аналіз даних

live чат

колл-центр

forum

база знань

Побудуй платформу Customer Experience

logo eVolpe
zendesk advanced partner

Тобі потрібна підтримка у впровадженні Zendesk Sell?

Зв’яжися з eVolpe

Прокрутити вгору