Консалтинг

Консультації щодо ІТ-рішень для бізнесу

Потрібна підтримка у впровадженні професійного програмного забезпечення в твоїй компанії?

Трапив за адресою! Тут знайдеш фахівців, готових прийняти виклик.Визначення вимог

На цьому етапі – крім бізнес-процесу та наявних методологій впровадження – необхідно розпізнати: ІТ-середовище, доступні параметри системного хостингу та вимоги до обладнання. Твоя відповідь на питання про кількість користувачів та думка щодо ліцензійних зборів визначить напрямок подальшого пошуку потрібної системи. Скористайся підтримкою eVolpe, щоб швидко знайти свій шлях.

Вибір правильного інструменту

Переконайся, що впроваджена тобою ІТ-система відповідає особливостям твоєї операційної моделі. Скористайся порадами eVolpe і заощаджуй на функціях, які тобі зовсім не потрібні. Звернись до перевірених, готових плагінів, щоб розширити лише необхідні області. Забезпечуй можливість розробки програмного забезпечення після завершення впровадження та безпеку збережених даних.

Вибір методології та визначення обсягу впровадження

Професійне програмне забезпечення, якщо воно дійсно відповідає індивідуальним потребам, не запускається в один день. Втім, впровадження не повинно тривати місяцями. Все залежить від твоїх потреб. І від бюджету, який плануєш виділити. На цьому етапі розробляється початкова концепція готового інструменту. На його основі зможеш прийняти рішення: що робити далі.

Послуги з навчання та обслуговування

Не знаєш, що вибрати? Все відбувається занадто швидко, і у тебе складається враження, що, незважаючи на віддану підтримку консультантів компанії, що впроваджує, від тебе втікає багато інформації? Ще є час, щоб виправити це. Перш ніж витрачати гроші на програмне забезпечення, яке тебе розчарує, пройди семінар з System Overview та/або Product Discovery . Після закінчення проекту подбай про навчання кінцевих користувачів і вигідні умови договору на обслуговування.

Методології впровадження ІТ-систем – традиційний та гнучкий підхід

Яку систему вибрати?

Пропозиція EVolpe включає більше десятка різних ІТ-систем. Це пояснюється тим, що, як ми намагалися довести вище, програмне забезпечення для ІТ завжди слід вибирати відповідно до індивідуальних потреб конкретної компанії. Ми не збираємося нав’язувати тобі «єдине, справедливе рішення». Спочатку ми вивчаємо ситуацію, а вже потім вибираємо відповідний продукт. Ймовірно, щось зі списку, але не обов’язково.

Познайомся з системами
з широкого асортименту eVolpe

Курси якими варто скористатися

Не знаєш, що вибрати? Все відбувається занадто швидко, і у тебе складається враження, що, незважаючи на віддану підтримку консультантів компанії, що впроваджує, від тебе втікає багато інформації? Ще є час, щоб виправити це. Перш ніж витрачати гроші на програмне забезпечення, яке тебе розчарує, візьми участь у семінарі з аналітиками eVolpe.

Система Overview

Перший необов’язковий крок аналітичної діяльності, який можна застосувати як до Agile, так і до традиційних методологій. Полягає в практичному та теоретичному ознайомленні ключових користувачів зі стандартною версією системи.

Під час System Overview :

  • Ти зрозумієш ідею та потенціал застосування філософії CRM у бізнесі.
  • Ти дізнаєшся про стандартну номенклатуру та типові процеси, відтворені в системі CRM.
  • Ти отримаєш підтримку в роз’ясненні власних потреб у програмі.
  • Навчишся працювати в CRM-системі, виконавши перші практичні вправи на DEMO-екземплярі.

Відкриття продукту

Семінари, присвячені клієнтам, які обрали гнучку методологію впровадження системи. Основна мета семінару – визначити, ЩО, ДЛЯ КОГО і ЯК має бути реалізовано.

Панель командного обговорення допомагає сформувати розуміння майбутнього продукту та перевірити, як могла б розвиватися подальша співпраця. У семінарах беруть участь ключові користувачі системи, технічні спеціалісти та координатор впровадження.

Тривалість виявлення продукту залежить від складності вимог і становить приблизно кілька днів. Під час семінарів визначаються цілі впровадження та бачення системи (ЩО), визначається ціннісна пропозиція для кожного з бенефіціарів (ХТО), а також моделюються основні бізнес-процеси (ЯК). Кінцевим результатом роботи є перша версія Backlog продукту, що містить найважливіші історії користувачів.

Аналіз перед впровадженням.

Якщо вибрано традиційну методологію, ми надаємо додаткові поради у вигляді аналізу перед впровадженням. Під час семінарів ми розглядаємо всі найважливіші аспекти функціонування твоєї компанії. Ми також ставимо загальні цілі, якими відтепер буде керуватися весь процес впровадження.

Далі, в контексті отриманих заявок, пояснимо функціональність CRM-систем. Також обговорюємо процес продажу та обслуговування клієнтів на підприємстві; тим самим визнаючи окремі функції CRM, які ми будемо враховувати під час впровадження.

Аналіз перед впровадженням виявляє всі ключові потреби співробітників компанії, пов’язані з впровадженням CRM-системи. Нарешті, ми створюємо специфікацію системи та представляємо пропозицію на весь проект.

Навчання для кінцевих користувачів

Цей етап не можна пропускати! Обов’язково залучи членів твоєї команди та покажи їм інструмент, який вони будуть використовувати.

Під час тренінгу вони не лише прослухають лекцію та отримають можливість задати питання, а, перш за все, протестують інструмент під наглядом спеціалістів компанії-впроваджувача. Тільки так ти забезпечиш найвищу ефективність з перших хвилин використання системи.

Консультація на етапі обслуговування

Після приймання готової системи та її остаточного запуску у виробництво – до завдань компанії-впроваджувача входить підтримка належної роботи екземпляра та подальша розробка на основі контракту на обслуговування або нового замовлення.

Крім того, в Угоді про рівень обслуговування зазвичай вказується, скільки часу потрібно для виправлення помилок і за яких умов будуть оброблятися запити на консультацію або технічну підтримку.

Стандартом є надання пакету годин для консультацій, включених у вартість реалізації. Твої потреби набагато більші? Використовуй опцію «Час і матеріал» і оплачуй лише час і ресурси консультаційної установи, присвячені тобі.

Зареєструйся на консультацію з експертами по впровадженню eVolpe

wybierz termin
Прокрутити вгору