7 міфів про низький код і відсутність коду

[…]

Міф № 5:
No-код не підходить для великих проектів

Без коду допомагає знизити витрати на придбання програми. У разі такого типу систем ти економиш час, кількість задіяних людей, гроші та дисковий простір.

Такою можливістю дуже часто користуються молоді організації, яким важливий швидкий результат і невеликі фінансові вкладення. Можливо, звідси виникла асоціація, що ця технологія тільки для стартапів?

Насправді немає жодних причин, чому без кодуне слід застосовувати у великій організації, яка планує комплексне впровадження. Ті самі переваги, які бачать малі та середні компанії, можуть отримати великі корпорації.

Вони також можуть заощадити твої витрати:

  • витрати програмістів: система без коду дозволяє створювати програми та рішення без потреби у спеціальних знаннях програмування
  • витрати на впровадження: завдяки візуальним майстрам і опції “перетягування” систему без коду легко та швидко впровадити
  • витрати на обслуговування: система без коду залучає менше співробітників і серверних ресурсів
  • витрати на розробку: система без коду дозволяє швидше розробляти та адаптуватись до мінливих потреб бізнесу

У разі нестандартних вимог варто поєднати в одній системі безкодовій і низькокодовий функціонал. У цьому випадку деякі функції, які ще не доступні в майстрі BPM, можна розробити в коді. Усе інше можна просто клацнути бізнес-користувачами (громадянами-розробниками).

Міф №6:
проекти без коду не відрізняються від традиційної розробки

Під час безкодових проектів варто використовувати перевірені методи організації роботи. Зокрема: передові практики Dev Ops і Agile Development. Так багато елементів виглядають схожими на те, що ти знаєш зі свого попереднього досвіду.

Це лише частина нашої електронної книги. Доступ до повної версії.

22 сторінки контенту про 7 головних міфів про low-code i no-code.

Прокрутити вгору