Випробуй демо-версію системи MintHCM

Платформа HCM для управління часом твоєї команди

Знайомся з MintHCM

HCM (а в деяких випадках також HRM) — це просто управління людським капіталом. Завдяки цій програмі зможеш з легкістю керувати людським капіталом своєї компанії.

MintHCM — це система, яка допоможе тобі ефективно керувати своїми підлеглими. Функції забезпечують ефективне спілкування та планування робочого часу. Сучасний інструмент, яким є MintHCM, створений на базі двох потужних Open Source систем: SugarCRM CE та SuiteCRM.

Полегшуй свій процес робочий

MintHCM використовується для рекламних кампаній роботодавця, рекрутингу, управління робочим часом, оцінки співробітників, зберігання знань про навички та компетенції, управління відсутністю, ресурсами та документами. Одним словом, завдяки MintHCM можеш керувати своїм робочим часом, а твоя команда може вільно його контролювати .

Чи знаєш ти, що…

eVolpe є офіційним партнером MintHCM.

Користуючись нашими послугами, гарантовано отримуєш найвищий рівень підтримки. Фахівці EVolpe добре знають доступні функції, карту продукту та можливості розробки програмного забезпечення.

logo eVolpe white

Простіше управління часом

MintHCM дозволяє відмовитися від планування всього в системі CRM, Outlook і приватних календарях. Завдяки опції спільного доступу до календаря можеш бачити, хто і коли вільний в офісі, у відрядженні, працює віддалено або планує відпустку. Це сприяє організації зустрічей, позначених у календарі окремими блоками.

Рекрутація

Для будь-якої компанії, що розвивається, така система, як MintHCM, полегшить роботу. Цю сферу в основному використовують відділ кадрів і керівники команд, для яких шукають співробітників. Заявки організовані за такими модулями: Рекрутинг, Кандидатури, Кандидати. Завдяки цьому будуть організовані всі етапи набору.

Employee Journey в MintHCM

minthcm employee journey

Доступ до демо-версії MintHCM

Заповни форму та спробуй демо-версію. Отримаєш відповідний доступ від консультанта eVolpe.

Прокрутка до верху