low code no code przewodnik kupującego

Методики впровадження ІТ-систем

Традиційний і адаптивний підходи: порівняння

Створення інформаційних систем звучить як секретне мистецтво, доволі недоступне для тієї частини суспільства, якій не дозволяли кілька років проводити на факультеті інформатики.

Тим не менш, мало хто з нас, звичайних інтернет-людей, здатний уявити життя без ноутбука, смартфона чи планшета. Не можна заперечувати, що прогрес у сфері програмних рішень, підтримуваних споживчою електронікою, також прискорюється з кожним роком.

Інформаційні технології стрімко розвиваються і змінюють наше життя не від покоління до покоління, чи від десятиліття до десятиліття, а навіть швидше!

Беручи до уваги досить незаперечний висновок про тенденцію комп’ютеризації та автоматизації повторюваних процесів, яка домінує в нашому повсякденному житті, варто подумати, як ми будемо використовувати переваги ІТ-програмного забезпечення в бізнесі.

Щоб система приносила користь компанії, її необхідно ефективно впроваджувати. У цій публікації ми представляємо порівняння двох найпопулярніших методологій впровадження системних рішень на підприємствах.

Методики впровадження

Методика впровадження – це спосіб організації ІТ-проекту, що дозволяє оптимально реалізувати весь проект.

Через складність і тривалість процесу впровадження ІТ-рішень необхідно грамотно спланувати функції програмного забезпечення та правильно організувати роботу команди розробників. Комплексний проект впровадження можна розділити на багато етапів. В цілому початкова стадія виділяється досить чітко.

Це лише частина нашої електронної книги
Доступ до повної версії

17 сторінок контенту про різні методології та процеси

Прокрутка до верху