Що нещодавно сталося у Відні?

Навчання співробітників з нашими партнерами є частиною розвитку та організаційної культури eVolpe. У вівторок, 26 квітня, наші продавці поїхали на кількаденне навчання до Відня. Якщо ти не стежиш за ними в соцмережах – ми поспішаємо повідомити про цю поїздку.

Тренінги

Наступного дня після прибуття Славек, Матеуш, Каміль, Януш і Матеуш взяли участь у серії тренінгів і презентацій, організованих нашим партнером – SpiceCRM. Ведучими зустрічей були Крітіан Нолл, Наталі Скалера, Валейр Малерт та Андреас Глокль.

Крістіан представив останні досягнення команди розробників з Австрії, плани на майбутнє та case study. Команда також представила новий механізм BPM і відмінності між версіями Core і More. На переговорах також йшлося про спільні плани eVolpe і SpiceCRM.

Презентація в SpiceCRM.

Мацей, Януш, Матеуш, Каміль і Славек мали можливість побачити найбільші та найновіші впровадження SpiceCRM для Червоного Хреста, Schiedel – Service Management & SAP, A1 або KH Hospital Friesach.

Інтеграція

Після роботи був час для розваг. Команда SpiceCRM вирішила кинути виклик познанським торговцям грою в боулінг. Чорним конем конкурсу виявився розробник SpiceCRM – Андреас. eVolpe вітає вас з перемогою, але ми розраховуємо на реванш, можливо, в Познані.

Команда SpiceCRM разом із відділом продажів eVolpe.

Відвідини

Після боулінгу команда пішла до віденського пабу за шніцелями та іншими смаколиками, які пропонує віденська кухня. Решту вечора витратили на розмови про культурні відмінності.

Януш, Мацей, Каміль і Матеуш у складі делегації у Відні на SpiceCRM.

У четвер, в останній день перебування, команда відвідала Відень. Головними визначними пам’ятками були палац Шенбрунн, Старе місто та центр міста. Не обійшлося без кави та віденського сирника і булочки.

Підсумування

Цілих три дні пішли на спільну роботу, а також на зміцнення зв’язків між командою та нашим партнером.

Поїздка стала можливістю обмінятися досвідом і ще краще пізнати систему, яку ми впроваджуємо. У майбутньому це обов’язково виллється в спільні проекти та подальші зустрічі.

Бажаєте дізнатися більше про SpiceCRM або детально познайомитися з системою, або, можливо, тебе цікавить демо? Подивися, що ми можемо тобі запропонувати, або замов консультацію в одного з наших торгових представників.

Зареєструйся на консультацію з експертами по впровадженню eVolpe

wybierz termin
Прокрутити вгору