eVolpe також гратиме з Great Orchestra of Christmas Charity у 2023 році

За кілька днів стартує 31-й фінал ВОРБ. На вулицях можна побачити підготовку до чергового випуску всенародної допомоги. За мить ми почуємо характерну музику, яка завжди супроводжує всі кадри та події під час Фіналу.

Як і щороку, eVolpe грає з Великим оркестром різдвяної благодійності та приєднується до веселощів, збираючи гроші в загальну банку.

31. Great Orchestra of Christmas Charity Finale – боремося із сепсисом

За 109 днів до початку 31го. Оголошено остаточну мету цьогорічного збору. Наразі Великий Оркестр Різдвяної Благодійності зібрав кошти, які були призначені на обладнання для порятунку найменших. Цього року збір коштів стосується як малих, так і великих. Пристрої, придбані після 31. Фінал допоможе в боротьбі з сепсисом, яким хворіють люди різного віку. Згідно з дослідженням Всесвітньої організації охорони здоров’я, у 2017 році сепсис уразив 49 мільйонів людей у ​​всьому світі, з яких 11 мільйонів померли. Майже половина хворих, близько 20 мільйонів, – діти.

evolpe грає з ВОРБ

Сепсис – це не бактерія, а комплекс симптомів, які дуже часто призводять до швидкої смерті. Згідно з дослідженнями, відстрочка діагностики сепсису та введення ефективного антибіотика на годину підвищує ризик смерті на 8 відсотків. Придбане обладнання допоможе покращити та пришвидшити діагностику та збільшити шанси на виживання.

«Жити здорово в здоровому світі»

«Живи здорово в здоровому світі» — ось гасло, яке пропагує 31-е число Фінал Великого Оркестру Різдвяної Благодійності, який стартує 29 січня. Ми також долучилися до гри. Разом з електронною Скарбничкою, яку може підтримати кожен. Просто перейди на evolpe.pl/wosp і вибери суму, яку хочеш підтримати колекцію. Все швидко, легко і весело. Додавати в банку можна не виходячи з дому, під теплою ковдрою, з чаєм в руках, дивлячись фінал по телевізору. Без перешкод і максимально комфортно. Таким чином, ти лише в декількох кліках, щоб підтримати Великий Оркестр Різдвяної Благодійності.

Разом за здоров’я

Підтримувати Великий Оркестр Різдвяної Благодійності вже стало традицією. Напевно, немає людини, у якої б січень не асоціювався з характерними червоними сердечками. І це подія, яку варто культивувати та підтримувати. eVolpe грає з Великим оркестром різдвяної благодійності, тож приєднуйтесь до колекції та давайте грати разом до кінця світу й ще на один день довше.

Прокрутити вгору