eVolpe зі званням Zendesk Advanced Partner

Працювати з таким партнером суцільне задоволення. Тому ми дуже раді повідомити, що ми отримали новий рівень партнерства – Zendesk Advanced Partner.

Logo Zendesk. Zendesk Advanced Partner.

Ось так! eVolpe піднявся до рівня Zendesk Advanced Partner. Це вже другий такий «стрибок» за останній час. Ми дуже пишаємося цим досягненням, але знаємо, що це ще не кінець, адже попереду у нас ще багато проектів.

Партнерська програма від Zendesk

Є три рівні партнерства: КВАЛІФІКОВАНИЙ, РОЗВИШЕНИЙ і ПРЕМ’ЄР. Виконуючи різні цілі на рівнях, ми переходимо на більш високий ранг.

eVolpe у співпраці з Zendesk є однією зі 100 досвідчених компаній з усього світу. Отримавши рівень Advanced, ми показали, що ми партнер, який розвивається та налаштований на співпрацю.

Тісний контакт нашої компанії з виробником також є перевагою для клієнтів, які використовують цю систему. Як партнер Zendesk ми надаємо індивідуальні рішення, які дозволяють організаціям підтримувати та утримувати своїх клієнтів.

Кілька слів про Zendesk

Компанія Zendesk була заснована в 2008 році в Копенгагені і з тих пір лише розвивається. В даний час штаб-квартира знаходиться в Сан-Франциско. У 2015 році Zendesk отримав нагороду Cloud Award у категорії «Найінноваційніше використання великих даних у хмарі».

Zendesk пропонує такі інструменти, як Zendesk Support (Customer Service), Zendesk Sell (CRM), Explore (звіти та аналітика даних), Chat (живий чат), Talk (кол-центр), Gather (форум), Guide (база знань).

Здійснюй дзвінки, надсилай електронні листи, плануй зустрічі та переглядай історію транзакцій з одного місця – без реєстрації всього вручну. Zendesk — це інструмент, який звільняє ваших співробітників від вимогливої ​​оперативної роботи та дозволяє зосередитися на побудові тривалих ділових відносин.

Zendesk в eVolpe

Zendesk у пропозиції eVolpe є відповіддю на потреби клієнтів на польському ринку. Бути відкритим для рішень у хмарі – це крок до компаній, які очікують негайних результатів і готові делегувати зобов’язання щодо підтримки серверної інфраструктури.

Zendesk — інтуїтивно зрозуміла платформа CX, яка лише прискорює твою роботу. Як партнер, який уже впровадив цю програму в багатьох компаніях, ми знаємо, що це правда, і ми переконані, що більше компаній дізнаються про неї.

Якщо у тебе виникли запитання, будь ласка, не соромся звертатися до нас, ми будемо раді тобі відповісти.

Зареєструйся на консультацію з експертами по впровадженню eVolpe

wybierz termin
Прокрутка до верху