Creatio – новий продукт у пропозиції eVolpe

Якщо стежиш за новинками в eVolpe, то можеш помітити розширення нашої пропозиції. І якщо ти тут вперше, привіт, мені приємно, що ти тут. Сьогодні я презентую новинку серед пропонованих нами систем – low-code/no-code рішення від Creatio.

Досліджуй технологію з низьким кодом/без коду

Система з низьким кодом/без коду від Creatio вже деякий час доступна в пропозиції eVolpe. І з тих пір він став хітом серед наших клієнтів.

З самого початку. Що таке низький код/без коду? Коротше кажучи, це дозволяє тобі створювати власні засоби автоматизації без глибоких знань програмування. Технологія з низьким кодом/без коду не потребує втручання коду, щоб правильно адаптувати систему до твоїх потреб.

Елементи низького коду адресовані програмістам, які під час розробки програмного забезпечення втручаються в код. No-code, з іншого боку, призначений для бізнес-користувачів, яким не потрібні спеціальні знання для запуску нових функцій. Потім за допомогою майстра Visual Studio створюються оригінальні засоби автоматизації. Все без заглядання в код і за принципом «drag and drop».

Чи знаєш ти, що…

За даними Gartner, до 2025 року 70% додатків створюватимуться на платформі з низьким кодом/без коду.

Джерело: Gartner

Creatio для продажу

Sales Creatio — це більше, ніж звичайна автоматизація продажів. Це частина комплексної платформи, яка також включає рішення для маркетингу та обслуговування клієнтів (докладніше про ці частини пізніше).

Creatio — ідеальний інструмент, який допоможе створити клієнтський досвід. Цьому допомагають функції, які полегшують роботу відділу продажів і щоденні контакти з клієнтами. А якщо чогось не вистачає, можна легко створити додаткові функції.

Sales Creatio включає, серед іншого, автоматизовані цикли продажів, завдяки яким ти зосередиш свою увагу на перспективних темах і підвищите віддачу від своєї діяльності. Це також підвищить ефективність команди. Використовуючи аналітику Creatio, ти легко прогнозуєш результати.

Creatio для маркетингу

Як я вже казав, система Creatio – це не тільки програмне забезпечення для продажів. Creatio для макетингу — це готова до використання платформа, яка полегшить роботу твоєї команди. Завдяки цьому додатку ти організуєш роботу, перевіриш залученість і ефективно зкваліфікуєш потенційних клієнтів. Але це не все.

Спостерігай, як розвиваються відносини з потенційними та поточними клієнтами. Зберігай контактну інформацію та деталі вподобань щодо покупок або історію контактів. Використовуючи параметр без коду, визнач групи аудиторії на основі соціально-демографічних чи поведінкових даних. Охоплюй клієнтів у потрібний час і через правильний канал із правильним повідомленням.

Використовуючи Marketing Creatio, ти легко створиш маркетингову кампанію за допомогою візуального творця, враховуючи тенденції, належну практику автоматизації маркетингу та вподобання твоїх одержувачів. Крім того, ти дізнаєшся, що маркетинг електронною поштою може принести результати. Створюючи оригінальний контент у візуальному творці, ти залучиш клієнтів і налаштуєш потрібне повідомлення одержувачу.

Creatio для обслуговування клієнтів

Останньою частиною системи від Creatio є Сервіс. Революційний спосіб обробки повного циклу. Завдяки допомозі в Службі підтримки ти не пропустиш жодної ситуації та спроби з тобою сконтактуватися. За допомогою сучасного програмного забезпечення для післяпродажного обслуговування та підтримки, пов’язаної з транзакціями, ти створиш позитивний досвід клієнтів.

Важливо підтримувати хороші контакти з клієнтом, особливо після закриття угоди. Щоб це було безперебійно, централізуй свої комунікаці в одному середовищі. Клієнти бувають різними і, звичайно, мають різні переваги, коли мова йде про контакт. Хтось віддає перевагу листування по електронній пошті, інший – телефонні розмови, треті будуть очікувати зустрічей онлайн або живих зустрічей. Будь готовий до будь-яких обставин.

Service Creatio – це система, створена для агента з обслуговування клієнтів. Завдяки технології та відповідно до філософії низького/без коду ти можеш легко створити командний центр обслуговування клієнтів. Можеш легко керувати чергами завдань, спілкуватися з кількома користувачами або контролювати власну продуктивність. І все це в одному вікні.

Отримай висновок експерта

І якщо хочеш дізнатися більше про цю технологію чи систему, подивися відео, у якому я її представляю. Приємного перегляду.

Підсумування

Рішення з низьким кодом/без коду — це технологія, яка лише кількома клацаннями миші допоможе створити оптимальну систему спеціально для тебе. Спробуй зараз або звернися до нашого відділу продажів, щоб дізнатися більше.

Зареєструйся на консультацію з експертами по впровадженню eVolpe

wybierz termin
Прокрутити вгору