Система HCM – програмне забезпечення не тільки для рекрутерів

Kamil Ograbisz

Людські ресурси є найважливішим капіталом будь-якої компанії. Працевлаштовані працівники надають характер і стимулюють розвиток. Те, як вони виконують свої обов’язки, впливає на обслуговування клієнтів, маркетинг і продажі. Щоб усе пройшло гладко, важливо, щоб усі могли спокійно виконувати свою роботу. Система HCM допомагає підтримувати цей стан.

Я вже писав про те, що таке система HCM. У цій статті я хочу показати про переваги цього рішення та чому така система має бути більш популярною в Польщі.

База даних кандидатів, яка полегшить підбір персоналу

Асоціація, яка, ймовірно, спадає тобі на думку, коли ти чуєш або читаєш про HCM, це, мабуть, система найму. Я не можу сказати, що ти не правий. Управління людським капіталом – це інструмент, який, безсумнівно, полегшує роботу новобранців.

Функціональні можливості ATS (Applicant Tracking System), включені в систему HCM, дозволяють, серед іншого, упорядковувати дані, які надходять під час процесу найму. Завдяки цій програмі ви підвищиш ефективність процесів підбору персоналу. Система відстеження заявників дозволяє автоматизувати багато дій, які в іншому випадку довелося б виконурватину. Це один із багатьох елементів, які створюють комплексну платформу HCM.

minthcm система hcm

Ведення бази даних кандидатів допоможе вам зорієнтуватися серед усіх даних, які ти отримуєш в процесі підбору персоналу. Коли розмова пройде без проблем, ти знайдеш інформацію в системі. Ти не пропустиш жодної з навичок кандидата. Якщо ти не використовуєш отримані знання відразу, ти завжди можеш використовувати їх у майбутньому Якщо ти не використовуєш отримані знання відразу, ти завжди можеш використовувати їх у майбутньому. Коли ти знову набираєш персонал, спочатку перевіриш свою базу даних. Можливо, у вас під рукою є ідеальний кандидат, фу… одним клацанням миші.

Керуй своїм часом

Незважаючи на те, що, як я вже зазначав вище, система HCM пов’язана в першу чергу з рекрутингом, вона також обслуговує співробітників не з відділу кадрів.

Область під назвою «Управління робочим часом» полегшує роботу людям з усіх відділів твоєї компанії.

У системі ти можеш легко відзначити, чи ти працюєш віддалено, в офісі або ж в цей день ти у відрядженні. Поглинання такої інформації полегшує планування завдань. Вона також знає, коли ти у відпустці та чи будеш відсутній в певні дні. Це дозволяє змінювати порядок завдань або делегувати їх комусь іншому. Це забезпечить безперервність проекту та зменшить стрес або нервові ситуації.

Якщо ти працюєш в ІТ-індустрії, тебе може зацікавити той факт, що система HCM також дозволяє розраховуватися з клієнтами методом Time&Material.

Про систему HCM за три хвилини

Це лише приклади того, як правильно використовувати систему HCM. І я, чесно кажучи, не дотикав багатьох тем,як ти можеш отримати зиск впровадивши такий інструмент у свій бізнес. В епоху міністерства внутрішніх справ і надзвичайно незалежного планування роботи управління людським капіталом є важливим на кожному рівні.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach takie rozwiązania lub nie masz czasu, żeby przeczytać ten tekst, polecam filmik, w którym prezentuję rozwiązanie, jakim jest HCM. Zapoznaj się z wiedzą, która pomoże Ci zrozumieć działanie tej nowej klasy oprogramowania oraz dowiedz się, dlaczego system do zarządzania kapitałem ludzkim powinien być zielony 😉

Зареєструйся на консультацію з експертами по впровадженню eVolpe

Вибери зручний для тебе час.

Kamil Ograbisz
Прокрутка до верху