eVolpe грає з Great Orchestra of Christmas Charity

Ця чарівна мить настала. Зараз уже кінець, тож не про це. Як і кожного січня, ось уже тридцять років, стартував Великий Оркестр Різдвяної Благодійності. Це не єдина традиція, про яку ми поговоримо. Як і щороку, eVolpe також долучається до акції.

WOŚP. З самого початку

Великий Оркестр Різдвяної Благодійності вже 30 років підтримує службу охорони здоров’я, збираючи кошти переважно на допомогу дітям. Так само і цього року. Зібрані гроші будуть спрямовані на дитячу офтальмологію. У минулорічній фандрейзинговій кампанії нам вдалося зібрати рекордні 1,5 мільярда злотих. Цього року перші оцінки будуть зроблені відразу після опівночі 31 січня. Остаточна сума зібраного буде відома на початку квітня.

«Подивись в очі» – слоган 30. Фінал Великого Оркестру Різдвяної Благодійності

“Дивися власними очима.” Таке гасло рекламує цьогорічний збір коштів WOŚP, усі кошти від якого будуть спрямовані на дитячу офтальмологію. Як і щороку, у день фіналу на вулиці міст та селищ вийде чимало волонтерів. Ми теж вирішили стати такими помічниками… Трохи в іншій формі, менш традиційній, ніж може здатися, але ми все одно збираємо і вносимо свою пожертву. Незважаючи на те, що в нашій норі не було фізично балончика з wośp, як і личить ІТ-компанії, ми вирішили це трохи по-іншому. А саме, ми створили віртуальну електронну скарбничку, яку можна «наповнювати» переказами.

Допоможи нам допомогти

«Як це зробити» – запитаєш. Що ж, немає нічого простішого. Просто перейдіть на evolpe.pl/wosp і виберіть суму, якою ти хочеш підтримати великому збору коштів. Це здається логічним і простим, чи не так? Це саме так. Долучившись до нашої збірки, тобі не доведеться виходити на вулицю в морозний день, щоб допомогти. Ти можеш легко зробити це, сидячи на дивані, навіть до Гранд-фіналу. А якщо не встигнеш, то не переживай,збір триватиме аж до 30 січня.

Grafika przedstawiająca eSkarbonkę eVolpe.

Всі разом

Немає нічого приємнішого, ніж допомагати разом, тому ми заохочуємо вас приєднатися до збору та підтримати Юрка Овсяка та всю команду WOŚP у їхніх зусиллях покращити якість життя дітей у Польщі. Допомога дітям та охорона здоров’я – загальнонаціональна традиція, до якої долучається багато людей. Також на всіх чекає eVolp eSkarbonka, адже допомагати це весело.

Прокрутити вгору