eVolpe на ICT Live 2018

Ярмарок, ярмарок та після ярмарку. 12-14 квітня ми брали участь у виставці ICT Live у конгрес-центрі Warsaw Ptak Expo під Варшавою. Під час заходу були представлені новітні технології для стаціонарних та мобільних пристроїв. Це була можливість обмінятися досвідом з іншими компаніями ІТ-галузі, а також зустрітися з клієнтами, які скористалися нашими безкоштовними запрошеннями.

Перед ярмарком…

За кілька тижнів до ярмарку ми почали рекламувати подію в соціальній мережі LinkedIn. Ми також розіслали нашим клієнтам електронні листи з посиланням на форму заявки. Ти також можеш прочитати про присутність eVolpe на ICT Live у попередній публікації блогу.

Ми раді, що так багато відгукнулося на запрошення! Дякуємо всім, хто скористався та зустрів нас у ці дні.

ICT Live 2018

Перші два дні ярмарку були присвячені виключно B2B бізнесу; У суботу зібралися люди, які цікавляться IT та телекомунікаційною галуззю у відносинах B2C.

Нашу компанію представляли: IT Account Manager Sławomir Wnuk, спеціаліст з підтримки продажів Maciej Jankiewicz та спеціаліст з B2B маркетингу Kacper Kwiatkowski. На стенді eVolpe ти міг скуштувати смачний натуральний сік без цукру … та поговорити про безумовно більш підсолоджену систему Sugar IT, у впровадженні якої ми є лідером у Польщі!

ICT Live Congress 2018

Крім виставки сучасних віршень, відбулася конаенція, під час якої обговорювалися найактуальніші тайкасти Особливий інтерес викликали лекції про новий Регламент про захист персональних даних. Брошуру GDPR також можна було отримати на стенді eVolpe. Якщо тебе зацікавила тема, завантаж електронну версію видання: https://evolpe.pl/przygotowanie-do-rodo/.

Що буде після ICT Live 2018?

Цьогорічний ярмарок – лише перший випуск ICT Live. Сподіваємось, що захід розвиватиметься та набиратиме обертів у наступні роки. Потенціал іт-індустрії в Польщі став надзвичайно вражаючим, тому варто популяризувати рідне Шукай нас усюди, де згадується ІТ-програмне забезпечення для бізнесу.

До зустрічі на IT FUTURE EXPO 2018 у вересні!

Побачимось!

Прокрутити вгору