eVolpe на IT Future Expo 2018 на Національному стадіоні

Вже вдруге ми взяли участь у польському ярмарку ІТ-індустрії IT Future Expo, який проходить на Національному стадіоні у Варшаві. 20 вересня 2018 року відбувся 6-й захід, присвячений технологіям для бізнесу.

Формула зустрічі заснована на поєднанні класичних виставок і специфіки конференції. Відкритий простір сприяє не лише презентації пропозицій компанії, а й створенню контактів, побудові широких ділових стосунків у динамічній польській ІТ-індустрії та обміну думками по суті.

IT Future Expo 2018 – Як це було?

IT Future Expo – це близько 8 годин глибоких дискусій, виступів, презентацій продуктів і зустрічей. Ярмарку передує урочиста гала-церемонія, під час якої нагороджуються кращі інновації минулого року. Знову статуетку IT Future Award отримали рішення та послуги, за які проголосували користувачі Інтернету та журі, до складу якого входили ІТ-директори провідних польських підприємств.

Команда eVolpe представила на конкурс рішення SugarCRM Hint – продукт класу Customer Relationship Intelligence, який дозволяє отримувати інформацію про клієнта з різних джерел в Інтернеті та автоматично зберігати її у відповідному місці CRM. Раді повідомити, що ми зайняли в голосуванні інтернет-користувачів у номінації «Інновація року». почесне 2 місце.

eVolpe на Національному стадіоні представляли: Sławomir Wnuk (ІТ-менеджер), Maciej Jankiewicz (спеціаліст з підтримки продажів) і Kacper Kwiatkowski (фахівець з B2B маркетингу). Вони не вибігли на поле, але впоралися на медаль! Ми раді, що мали можливість поговорити про твої потреби, взяти участь у галузевих дискусіях і представити можливості системи Sugar у їх контексті.

Продовжуючи нашу спортивну метафору, IT Future Expo 2018 завершилася із задовільним результатом для всіх команд-учасниць! Будемо там і наступного року! A ти?

evolpe it future expo 2018
Прокрутити вгору