Ось як працює networking (мережа)

Це вже другий випуск Poland IT Meeting, учасником якого є eVolpe (про випуск 2017 року ми писали ТУТ). Цього року нашу компанію на популярному заході представляв Sławomir Wnuk, наш ІТ-менеджер.

networking evolpe poland it meeting 2018

Poland IT Meeting — це мережева конференція для людей з європейського ІТ-сектору, ініціатором і керуючим директором якої є Рафал Войціцкі. Організатори створюють можливість для бізнесменів з регіону Центральної та Східної Європи зустрітися віч-на-віч, обмінятися досвідом та налагодити співпрацю у сфері розробки ІТ-програмного забезпечення.

networking evolpe poland it meeting 2018

Під час цьогорічного конгресу в готелі Lord у Варшаві ми зустрілися з понад 130 учасниками з близько сотні компаній. Календар Славка був повний запланованих зустрічей. Він також встиг поспілкуватися з багатьма людьми під час менш офіційної частини заходу. Ось у чому суть конвенції заходу. Poland IT Meeting – це простір для встановлення ділових контактів. Як компанія, яка щодня впроваджує філософію та системи CRM, ми добре усвідомлюємо цінність побудови міжособистісних стосунків на основі B2B.

networking evolpe poland it meeting 2018

Не дивно, що така приваблива формула конференції приваблює керівників найбільших європейських компаній. Це працює насамперед тому, що організатори Poland IT Meeting ефективно керують часом людей, які зібралися. За дводенну конференцію можна провести навіть кілька десятків півгодинних зустрічей. Усі дзвінки організовуються через спеціально підготовлену заявку.

networking evolpe poland it meeting 2018

Дякуємо організаторам та всім учасникам за незабутню атмосферу. До зустрічі через рік!

За надані фото дякуємо: Poland IT Meeting.

Прокрутити вгору