Tech To The Rescue, допомога Україні

24 лютого 2022 року для когось світ зупинився, для когось прискорився, для когось закінчився. Звичайно, для кожного це вже не той світ, у якому вони жили. І вже точно не для громадян України. Минулого четверга в Україні почалася війна, яка змінила відомий нам до того дня світовий порядок.

Багато хто одразу почав допомагати. Наразі в Польщі прийняли майже півмільйона біженців війни з України. Сподіваємося, що за кілька днів стільки поляків кинулися допомагати людям, які тікали від війни.

Ми теж вирішили допомогти. Оскільки ми найкраще знаємо ІТ-системи, ми хочемо підтримати своїми зусиллями неурядові організації з України, щоб вони могли працювати та допомагати громадянам у цей непростий час.

#TechForUkraine – допомога Україні

Кібербезпека, обмін інформацією та управління ресурсами є основними сферами, в яких українські НУО потребують підтримки перед обличчям вторгнення Росії. Польська фундація Tech To The Rescue, що об’єднує технологічні компанії, допоможе громадським організаціям підтримувати безперервність бізнесу в ці невизначені часи.

Tech To The Rescue щойно запустив кампанію #TechForUkraine, яка спрямована на підтримку неурядових організацій у їхніх технологічних потребах. Допомога надається на безоплатній основі.

Grafika przedstawiająca jak można pomóc przy #TechForUkraine. Pomoc dla Ukrainy.

Як ти можеш допомогти за допомогою техніки?

Щоб допомогти Фонду та організаціям, відвідайте веб-сайт TTTR і вирішіть, чи бажаєте ви взяти участь у двотижневому спринті (3/27/08/04) для створення спеціального програмного забезпечення. Ти також можеш стати ІТ-консультантом некомерційних організацій. Вкажи свої технологічні вподобання та тип проекту, до якому ти зможеш брати участь. Tech To The Rescue надішле тобі цілий список установ, які потребують допомоги. Виберіть проект, який найбільше підходить, і починай співпрацю.

eVolpe приєднується до допомоги

Як eVolpe, ми висловлюємо солідарність із жертвами агресії Російської Федерації в Україні. І ми готові діяти. Ми звернулися до Tech To The Rescue Foundation, щоб принести хоча б невелику допомогу там, де це необхідно. Дивлячись на нинішню мобілізацію, видно, що кожен допомагає, як може. Ми закликаємо обирати перевірені кампанії та збори коштів. Якщо ІТ-системи не є вашою сильною стороною, ти можеш розглянути, наприклад, долучитися до збору коштів Польської гуманітарної акції.

Список інших підтверджених зборів коштів, про які варто знати:

Прокрутити вгору