Впровадження чи створення системи з нуля? Яким шляхом піти на благо бізнесу?

Sławomir Wnuk

Тема заплутана. Але я спробую розповісти.

Відразу поясню – єдиного правильного шляху не існує. Обидва варіанти хороші. Все залежить від специфіки твого бізнесу, індивідуальних потреб і портфеля продуктів, представлених на ринку.

Можливо, ще й на бюджет і терміни реалізації

Якби це була не стаття, а звичайна розмова – я б поставив відкрите запитання. Я хотів би почути про твій бізнес, потреби та проблеми.

Якщо не хочеш втрачати час – домовся про таку консультацію відразу.

Для інтровертів, дослідників та інших допитливих – залишаю інформацію, що, кому і в якій ситуації я б порадив.

Впровадження «готової» системи або розробка нового програмного забезпечення з нуля.

Як думаєш, яка дорога твоя?

Для кого «готова» система?

Якщо є стандартна потреба, можливо, уже є доступні рішення для її задоволення. На ринку ІТ є добре освічені класи програмного забезпечення. Наприклад, ERP, CRM або DMS / ECM.

Клієнти, з якими я маю справу, зазвичай їх прекрасно впізнають. Деякі з них є «класикою для бізнесу».

Якщо хочеш автоматизувати процес продажу – не турбуйся. Ми не будемо створювати щось з нуля, коли є маса «готових» програм для управління взаємовідносинами з клієнтами.

Тоді достатньо швидкого введення в експлуатацію або впровадження.

Можливо, вам просто цікаво, чому я беру лапки, коли кажу, що щось готове?

Деякі з доступних систем справді завершені на 100%. Але зрештою не всі як такі.

У готових (без лапок) не можна вносити серйозних змін, крім налаштування доступу для окремих користувачів. Модулі, механізми, автоматика – все це готове до використання.

Така ситуація найчастіше має місце у випадку хмарних рішень, що поширюються в моделі «Програмне забезпечення як послуга».

Системи, які є «готовими» (у лапках) — це ті, які nи можеi використовувати у стандартній формі, але їхній код відкритий, і eVolpe може розширити їх для тебе.

Звідси ці лапки. Тому що Open Source насправді ніколи не буває готовим. Твоя організація постійно змінюється та розвивається. Так само система, якою ти користуєшся, може розвиватися.

Для цього і існують компанії-реалізатори.

Системна пропозиція від eVolpe

Серед інших, eVolpe.

У нашому портфоліо знайдеш безліч різних типів готових і … «готових» рішень.

І це якраз той момент, коли варто говорити про індивідуальні вимоги. Тоді я виберу щось із нашої пропозиції, щоб воно якнайкраще відповідало твоїм потребам.

Обери систему
з широкого асортименту eVolpe

Отже, коротко:

Вам важливий швидкий старт, естетичний і корисний інтерфейс і пакет готових плагінів? Розглянь Zendesk Sell.

Чи маєш щось проти плати за ліцензію користувача? Тебе цікавлять механізми штучного інтелекту? Дбаєш про створення платформи Customer Experience? Думаєш про хмарний хостинг, бажано Amazon Web Services? Вибери Sugar Sell.

Все вищесказане правильно, але твоя система має бути з відкритим вихідним кодом і, або на ваших власних серверах, або в хмарі твого партнера з впровадження? Подумай про SugarCRM Enterprise.

Тобі потрібна комплексна реалізація, розширення системи дуже специфічними модулями? Бажаєш не платити за кожного додаткового користувача? Обери SuiteCRM.

Ти керуєш інтернет-магазином і твоя CRM-система повинна бути з ним інтегрована? Додатковою перевагою був би відкритий код програмного забезпечення, в якому можна щось змінити, щоб створити враження індивідуального рішення? Обери OroCRM.

Подобається Salesforce, але ти не хочеш платити за ліцензії та виклики API? Цінуєш можливості Open Source, але хочеш, щоб система працювала навіть без спеціальних налаштувань? Дізнайся про новинку на польському ринку – SpiceCRM.

Ти шукаєш рішення HCM для підтримки т.зв soft HR, де можна зробити деякі перетворення? Запитай мене про MintHCM.

Потрібно покращити документообіг у твоїй організації? Ознайомся з функціоналом Alfresco.

Шукаєш програмне забезпечення для автоматизації маркетингу, яке інтегрується з придбаною системою CRM? Можливо, підійдуть Mautic або Sugar Market.

Телефонна станція? Asterisk або Yeastar.

Рішення Business Intelligence? Metabase.

І так далі.

Для кого призначена служба програмного забезпечення?

Однак не все в бізнесі можна поставити в рамки. Деякі потреби настільки далеко за межами визначень або випереджають тенденції, що системи, які їх пропонують, ще не розроблені. Або їх порівняно небагато.

Це часто буває з мобільними додатками.

Якось я спілкувався з клієнтом, який керував бізнесом у Нідерландах. Співробітники цієї компанії дуже активно користувалися велосипедами. Компанія навіть створила власний парк таких двоколісних і потребувала системи, яка б дозволяла їх реєструвати, бронювати, збирати інформацію про місцезнаходження та необхідний сервіс.

Саме в таких випадках я рекомендую послуги програмного дому. Організації такого типу збирають вимоги, макетують, подають проект системи на затвердження та впроваджують його з нуля. Або майже з нуля.

Вони працюють подібно до компаній-реалізаторів, найчастіше в Scrum. Готові функціональні переваги зазвичай забезпечують 2-тижневі спринти в кінці.

Якщо у тебе є досвід роботи з такою компанією, як eVolpe, ти точно знайдеш себе в ній.

Лишається обрати цей шлях, якщо не знайдеш правильних рішень на ринку.

eVolpe Software House

За рештою не треба далеко шукати. Наша пропозиція розширюється. Вже деякий час під новим синім брендом ми пропонуємо такі послуги як:

  • створення MVP
  • product discovery
  • product design
  • software development
  • mobile app
  • development teams outsourcing
  • body leasing

Я хотів би розповісти про все це докладніше, але, здається, кожна нитка потребує окремої обробки. Спробую повернутися окремими статтями на цю тему. А поки запрошую за адресою evolpe.software.

І ось сюрприз. Незабаром повернемо повністю нову, оновлену версію цього веб-сайту. Робота в процесі. Слідкуй за нами в соціальних мережах, і точно дізнаєшся, коли це станеться. Також можеш підписатися на розсилку.

Тим часом, якщо ти вже знаєш, що слід піти іншим шляхом і створити свою систему з нуля, записуйся на консультацію.

З радістю проконсультую.

Зареєструйся на консультацію з експертами по впровадженню eVolpe

wybierz termin
Sławomir Wnuk
Прокрутити вгору