eVolpe Marketing

Marcin Różański

eVolpe to Grupa

Consulting Group — це не тільки приємне доповнення. Я завжди хотів, щоб eVolpe став зонтичним брендом. Ми працюємо під знаком помаранчевої лисиці вже більше десяти років. Кілька років тому був запущений синій eVolpe Software House. Близько року ми поширювали наші плагіни в рамках eVolpe Shop. Сьогодні до пропозиції бізнес-консалтингу додається ще один бренд з дуже важливою сферою. Зустрічай eVolpe Marketing.

Про eVolpe Consulting Group

eVolpe Consulting Group — компанія, що спеціалізується на бізнес-консалтингу, а також виробництві та впровадженні програмного забезпечення для компаній. За роки роботи над ІТ-системами, адаптованими до індивідуальних потреб наших клієнтів, ми накопичили експертизу, пов’язану з консультуванням щодо ефективної організації процесів.

CRM-системи займають важливе місце в нашому портфоліо. Ми є партнером одного з найкращих продуктів цього класу в світі – програмного забезпечення SugarCRM, продукту прямо з Кремнієвої долини.

Однак ми ніколи не починаємо ділову розмову з пропозиції якогось конкретного інструменту. Як прихильники та практики філософії управління взаємовідносинами з клієнтами, ми зосереджуємося на твоїх індивідуальних вимогах. Отже, окрім SugarCRM, також інші відкриті рішення в нашій пропозиції.

Я розумію, що кожна організація – це окрема сутність. Тому я не маю наміру закривати когось у жорсткі рамки, не адаптовані до бізнес-специфіки системи. Спеціалісти eVolpe тут, щоб спочатку запитати про ваші потреби та адаптувати продукт під вас, а не навпаки. Консалтинг – ключ до нашого бізнесу. І сфери, на яких ми спеціалізуємося, зростають.

Звідки виникла ідея eVolpe Marketing?

Філософія нашої компанії полягає в тому, щоб агрегувати професійні навички всередині організації. Ми здійснюємо діяльність, пов’язану з продажами, бізнес-аналізом, розробкою програмного забезпечення, адмініструванням та управлінням людським капіталом. Те ж саме з маркетингом.

Крім того, завдяки досвіду, отриманому під час впровадження проектів управління взаємовідносинами з клієнтами, управління людським капіталом, систем ECM/DSM, ми надаємо консультації у вищезазначених сферах. Ми також дізналися багато нового про автоматизацію маркетингу. Прийшов час цим скористатися.

Маркетингова стратегія для твого бізнесу

розвивати маркетинг b2b

eVolpe Marketing – це організація, яка просуває хороші маркетингові практики B2B та підтримує підприємства у їх впровадженні (з урахуванням бізнес-контексту, поточних тенденцій, закупівельної особистості та специфіки конкретної організації).

Ми хочемо допомогти побудувати ефективну стратегію та реалізувати оперативні маркетингові заходи.

Кожен елемент нашої пропозиції пов’язаний зі стратегічним підходом до B2B маркетингу. Ми пропонуємо цілісний підхід, де все починається з аудиту ринкового середовища та продуманого плану на майбутнє.

Завдяки нашому досвіду в ІТ-проектах наша співпраця також може призвести до впровадження системи автоматизації маркетингу.

Marketing B2B

Це правда, що люди (все ще) стоять за рішеннями в корпораціях. Деякі кажуть, що не існує такого поняття, як B2C проти B2B. Що існує лише H2H – Людина-Людина. Незважаючи на це, я бачу деякі відмінності в тому, як я шукаю інформацію залежно від типу ділових відносин.

У компаніях є звичайною практикою передавати дослідження іншим співробітникам. Рішення про закупівлю приймаються комітетами на вищому рівні після первинної перевірки, звужуючи вибір і рекомендації ключових бенефіціарів. Я рідко купую імпульсивно. І якщо так, то маркетинг повинен бути іншим. eVolpe Marketing був створений, щоб підтримати тебе у цьому.

eVolpe Marketing – новий сайт

Детальніше про новий проект «під парасолькою» eVolpe можна дізнатися на сайті https://evolpe.marketing/. У рамках створеного сайту ми також запускаємо блог про B2B маркетинг. У першому основному тексті ми представляємо ідею автоматизації маркетингу.

Маєш запитання щодо B2B маркетингу?

Звернися до eVolpe Markerting

Marcin Różański
Прокрутити вгору