Висхідна зірка ринку CRM у Польщі

Maciej Jankiewicz

Може здатися, що ринок CRM-систем вже насичений. Що новим гравцям тут немає місця, тому що конкуренція настільки численна і сильна, що конкурувати з нею вже нікому не окупиться.

Тим часом альтернативи продовжують з’являтися. Гірші та кращі рішення для управління відносинами з клієнтами ростуть як гриби. Чому?

Цифрова трансформація підприємств прискорюється

Те, про що ми сигналізуємо в eVolpe від початку нашої компанії і про що я говорю з клієнтами, відколи працюю тут, – це необхідність автоматизації бізнес-процесів.

Багато польських підприємців вже давно впроваджують це за допомогою програмного забезпечення ERP. І це правильно. Модернізація з точки зору планування ресурсів є дуже перспективним початком.

Зрозуміло, якщо ти теж почав з організації внутрішньої діяльності. Окрім основної мети, впровадження ERP-системи також підготувало тебе до нових викликів. Тепер ти знаєш, як працює впровадження ІТ-системи. Коли справа доходить до обличчя наступного – вже нічим не здивуєшся.

Чому я думаю, що тобі знадобиться досвід впровадження професійного програмного забезпечення?

Тому що цифрова трансформація підприємств прискорюється!

Поточна ситуація та ринок CRM систем

Недостатньо піклуватися про те, що відбувається всередині організації. Пандемія коронавірусу та поточна геополітична ситуація сприяли технічному прогресу. Ми звикли жити онлайн. Навіть більше, ніж до 2020 року. Наші споживчі звички також змінилися. Якщо ти керуєш бізнесом, ти не можеш його ігнорувати.

Настав час запустити повномасштабну стратегію Customer Experience. І його важко знайти без надійної IT-платформи. Обов’язково з CRM системою в складі.

Питання про настрої ринку, тенденцію до цифровізації та зміни споживчих звичок є відповіддю на запитання, поставлене на початку. Виробники CRM знайшли сприятливий ґрунт. Їхні рішення необхідні навіть для ефективного ведення бізнесу.

Не дивно, що пропозиція зростає. Така пропозиція також є зручною ситуацією для таких інвесторів, як ти. У тебе є цілий спектр пропозицій на вибір.

У заголовку я пообіцяв, що розповім про одну з висхідних зірок. Можливо тобі сподобається.

Висхідна зірка ринку CRM у Польщі

Ми вже писали про неї раніше в цьому блозі. Славек назвав систему альтернативою стандартній CRM. Може ти вже розумієш?

Йдеться, звичайно, про SpiceCRM.

SpiceCRM базується на останній версії популярного Open Source CRM – SugarCRM Community Edition. Його автором є словацька компанія AAC Services з Братислави. Зараз розробкою програмного забезпечення займається австрійська компанія 20reasons, розташована в самому серці прекрасного Відня.

Нещодавно мені випала нагода їх відвідати. Ми поїхали туди з усією командою продажів eVolpe на унікальний тренінг. Я подумав, що окрім звіту з поїздки, я додам ще щось про саму розгадку.

Co się wydarzyło ostatnio w Wiedniu?

Сучасний інтерфейс SpiceCRM створений завдяки інноваційній технології Google – AngularJS, а також використовується в Salesforce – Lightning Design System.

Користувачі люблять його насамперед за простоту використання та розбірливість інформації про клієнтів, яка міститься в ньому. Працювати зі SpiceCRM ефективно і дуже приємно. Особисто я ціную візуалізацію Customer Journey і перетягування на ободі, дуже схожий на канбан механізм дошки.

Останній випуск висвітлює графічний редактор автоматизації. Знову ж таки, використовуючи метод перетягування, ти можеш створювати спеціальні, дуже специфічні робочі процеси.

О так. Тому що я ще не згадував про це. Система має відкритий код. При бажанні розробники eVolpe внесуть у нього будь-які зміни. Це такий варіант. Не примусова, звісно. Система також може бути використана негайно, у її 100% функціональній стандартній версії.

Також можна вибрати місце установки.

Останнім часом у пресі з’явилося багато повідомлень про переведення систем у хмару. Як виявилося, це не обов’язково той напрямок, якому віддають перевагу потенційні інвестори. Опція On-Premise все ще дуже популярна на польському ринку.

Незалежно від того, яку сторону цієї «суперечки» ти приймеш – SpiceCRM не дискримінує тебе. Він може бути розміщений у хмарі виробника, на приватних серверах або у вказаній хмарі «зовні» – наприклад, у eVolpe Cloud.

Кілька слів на завершення

Якщо вона ще не почалася – цифрова трансформація має початися у твоїй компанії цього року! Пропоную почати з CRM системи. Якщо тобі важливий час, гроші та гнучкість підходу – постав SpiceCRM хоча б у короткий список.

Про деталі краще обговорити під час індивідуальної консультації.

Зареєструйся на консультацію з експертами по впровадженню eVolpe

wybierz termin
Maciej Jankiewicz
Прокрутити вгору