Open Source CRM – чому це працює на польському ринку?

Maciej Jankiewicz

Системи CRM з відкритим кодом залишаються хітом на польському ринку. Підприємці охоче прагнуть до програмного забезпечення, яке можна адаптувати до їхніх потреб. Для багатьох із них Open Source CRM є способом персоналізації перевірених у боях схем. Бо хоча ринок встановлює певні стандарти, найкраще робити бізнес по-своєму. Особливо, якщо базуватися на висновках, зроблених на основі аналізу досвіду клієнтів.

Open Source CRM – чим вони відрізняються?

Open Source CRM відрізняється необмеженими можливостями, закладеними в міцну основу проекту розробки. Відкритий код — це благословення для тих, хто має досить специфічні вимоги до нової системи, але не хоче створювати власну платформу з нуля. Хороша новина полягає в тому, що на ринку є багато рішень, які заощадять вам час. Ви можете вибирати з перевірених рішень і лише перебудовувати та розвивати їх у співпраці з CRM Software House. В ідеалі – відповідно до того, що було встановлено під час ретельного передвпроваджувального аналізу.

CRM з відкритим кодом – з чого ти можеш вибрати?

Я можу порекомендувати кілька систем CRM з відкритим кодом. Однак остаточний вибір залежить від виявлених потреб.

Якщо відкритий код зараз є одним із конкретних критеріїв вибору і ви знаходитесь на самому початку процесу прийняття рішення – рекомендую ознайомитися з рішеннями:

  • SugarCRM Professional and Enterprise,
  • SuiteCRM,
  • SpiceCRM,
  • OroCRM.

Лише подальший аналіз потреб дозволить вибрати конкретну пропозицію, що відповідає Твоєму бізнесу. Однак добре знати, що спектр вибору широкий і може бути принаймні кілька розумних пропозицій програмного забезпечення CRM з відкритим кодом.

SugarCRM Professional або Enterprise – CRM з відкритим кодом для великих компаній і корпорацій

SugarCRM – одне з найпопулярніших CRM-рішень на ринку в цілому. Приємно знати, що виробник пропонує два варіанти Open Source CRM. Версії Professional і Enterprise дозволяють компаніям, які впроваджують код, змінювати код і адаптувати екземпляр до індивідуальних потреб твого бізнесу. Відрізняє їх місце установки.

Professional — це відповідь з відкритим кодом на хмару Sugar Sell. Версія Pro також доступна в Amazon Web Services. Його функціональність, правда, дещо обмежена (головним чином для рішень, які підпадають під дію Sugar Predict), але через відкритий код його можна будь-яким способом перебудувати. Ти повинен платити 52 $ / місяць за доступ користувача (мінімум 3 особи). Май це на увазі, коли ліцензійний бюджет обмежений. Це найвигідніший варіант у пропозиції виробника.

Оскільки ти заплатиш найменше за Sugar Professional, навіщо комусь вибирати інший варіант? Як завжди, все залежить від твоїх потреб. Якщо, наприклад, через положення про захист персональних даних тебе потрібно встановити систему на власних серверах або принаймні в європейській інфраструктурі – версія Enterprise стане кращим рішенням для Open Source CRM. Його основна функціональність перевищує можливості Sugar Professional. Це локально і коштує 85 доларів США на користувача на місяць. Там також можна робити будь-які перетворення. Можливо, тобі варто заплатити за це трохи більше.

SuiteCRM – CRM з відкритим кодом без ліцензійних зборів

Якщо не хочеш платити за ліцензії і будеш йти на компроміси, пов’язані з User Experience – я рекомендую систему SuiteCRM. Рішення дуже популярне серед спільноти Open Source як таке. Це тому, що розробники програмного забезпечення гарантують, що продукт завжди буде доступний за ліцензією AGPL3. Така впевненість приваблює розробників з усього світу, які дуже хочуть долучитися до розвитку цього проекту.

Те, що приваблює бізнес-клієнтів у SuiteCRM (також на польському ринку), це, безперечно, відсутність плати за ліцензію. Це єдина «безкоштовна» система, яка реально конкурує з такими брендами, як Salesforce або Microsoft Dynamics CRM. SuiteCRM базується на соціальній версії системи SugarCRM Inc. Оскільки він базувався на раніше розробленій зрілій платформі, з самого початку він пропонує користувачам повний спектр функцій, необхідних для ефективного управління продажами. А крім того, завдяки відкритому коду – в ньому можна робити будь-які перетворення.

SpiceCRM – альтернатива звичайній CRM з відкритим кодом для невеликих компаній

Іноді велика система може бути просто занадто великою. Щоб уникнути ефекту вірусного програмного забезпечення, коли ви керуєте невеликим бізнесом, краще шукати альтернативу загальному потоку з відкритим кодом.

Пропоную тобі сучасне програмне забезпечення прямо з Відня. SpiceCRM, оскільки ми говоримо про це, є цікавою пропозицією Open Source CRM, особливо для невеликих компаній із сектору B2B. Як і у випадку з SugarCRM – його можна вбудувати в хмару або на власні сервери. Це також має багато спільного з редагуванням спільноти цього програмного забезпечення. Він був створений як fork Community Edition, але зовсім на нього не схожий. Все завдяки сучасній технології Google – AngularJS і популярній Lightning Design System.

Хороша новина полягає в тому, що у версії Core SpiceCRM не передбачає жодної плати за ліцензію, і досвідчений програміст зможе встановити її самостійно безпосередньо з Інтернету.

Якщо ти віддаєш перевагу перевагам зручності програмного забезпечення як послуги – зверніться до SpiceCRM у версії More або проконсультуйтесь у eVolpe щодо розміщення, впровадження та обслуговування екземплярів нашими спеціалістами.

OroCRM – CRM з відкритим кодом для сектору електронної комерції

Остання пропозиція, яку я тримаю в рукаві, це система для сектору електронної комерції, тобто для всіх тих, хто веде свій бізнес в Інтернеті. Якщо у тебе є власний інтернет-магазин і ти шукаєш Open Source CRM рішення – зверніть увагу на продукт під назвою OroCRM. Це справжнє золото серед бізнес-систем онлайн. Це також сталося в дослідженні Capterra щодо найпопулярнішої системи CRM для електронної комерції. З такою кількістю позитивних думок важко не погодитися. І, до речі, все «відкрито» і можна адаптувати під індивідуальні потреби!

Open Source CRM – як це працює?

Відкриті системи CRM є дуже популярним і безпечним варіантом сучасного програмного забезпечення, адаптованого до конкретних вимог.

Основою руху Open Source є той факт, що відкритий вихідний код надається замовнику з ліцензією на програмне забезпечення. Завдяки цьому кожен програміст може повністю адаптувати, змінити, інтегрувати або навіть перебудувати готову систему. Це сприяє максимізації будь-яких користей для бізнесу, які є результатом використання конкретної програми.

Як це виглядає на практиці? Ти просто використовуєш правильний фундамент і продовжуєш будувати на ньому. Якщо у тебе є така необхідність, ти можеш вільно перебудовувати запропоноване ядро ​​системи. Можливості безмежні. Ви обмежені лише власною фантазією та … бюджетом реалізації.

Яка система CRM з відкритим кодом тобі підходить?

Запишися на безкоштовну консультацію. Ми поговоримо про індивідуальний випадок і розберемося. Я залишаю свій календар нижче.

Вибери зручну дату і почуємося в призначений час!

Зареєструйся на консультацію з експертами по впровадженню eVolpe

wybierz termin
Maciej Jankiewicz
Прокрутити вгору