Підготуй свій бізнес до безкодової технології за 3 кроки

Maciej Jankiewicz

Low-code/no-code — одна з найсучасніших і найпопулярніших технологій на ринку. За прогнозами дослідників Gartner, до 2025 року він використовуватиметься для створення аж 70% додатків. Він створений для компаній, які хочуть самостійно створювати інтерфейси або функції у власних системах. Щоб розширити пакет доступних можливостей, досить скористатися вбудованим майстром процесів.

ти розумієш. Вам більше не потрібно володіти навичками програмування, щоб створювати програмне забезпечення, яке відповідає твоєму бізнесу.

Це тебе переконує?

Давай розглянемо, що ти можете зробити, щоб підготувати свій бізнес до такої революції.

Шляхи впровадження безкодової технології

#1 Проаналізуй свій бізнес і вибери систему, яка тобі підходить

Найголовніше при впровадженні нової системи – це підготувати технологічну стратегію. Подібна зміна – це велика справа, тому про це варто подумати заздалегідь.

Щоб забезпечити впровадження безкодової технології, будьте готові до поглибленої діагностики свого бізнесу. Недостатньо поговорити з конкретними працівниками, яких мають торкнутися зміни. Щоб внести такі значні зміни, найкраще провести професійний аналіз, який залучатиме важливих зацікавлених сторін на кожному етапі процесу.

людина, яка шукає систему. technologia no-code

Впровадження відносно нової технології може бути ризикованим. Найкраще використовувати систему, яка вже зарекомендувала себе на інших підприємствах. Я рекомендую шукати добре відому альтернативу, навколо якої вже створена спільнота.

#2 Забезпечити навчання користувачів

Коли у тебе є конкретні плани щодо зміни стратегії компанії, варто ознайомити співробітників з деталями того, наскільки зміниться їхня робота. Для цього варто інвестувати в навчання використанню безкодових інструментів.

Цей крок може бути найскладнішим. Впроваджуючи технологію без коду, вам не потрібна велика група програмістів, як в інших системах. Ваші співробітники можуть самостійно вносити зміни в процеси та автоматизацію програмного забезпечення. Однак не кожен бачить себе в такій ролі. Це ставлення можна змінити навчанням, що, безумовно, вплине на впевненість у собі в нових робочих обставинах.

Заохочуй всіх, хто має ідею оптимізувати свою роботу чи процеси,до дії. Інновації, які виникають на основі таких ідей, можуть бути новаторськими та дуже корисними для твоєї компанії. Але перш за все призначте фахівця, який керуватиме такими ідеями, а на пізнішому етапі реалізовуватиме їх за допомогою безкодової технології. Крім того, ваш партнер із впровадження може допомогти тобі і підтримати розробку, запровадивши для тебе нові функції.

створення системи. технологія без коду

Однак вся ця ситуація може стурбувати твій ІТ-відділ. Кращим виходом із цієї ситуації буде визначення своєї ролі в новому середовищі. У системі з низьким кодом/без коду їм все одно доведеться багато робити, допомагаючи «нетехнічним» співробітникам або як модератори чи адміністратори. Чітке та прозоре спілкування допоможе контролювати можливий хаос.

#3 Переконайтеся, що спілкування прозоре

Безперебійне впровадження системи залежить від взаємодії багатьох відділів та їхніх співробітників. Технологія без коду може подолати комунікаційний розрив між командами у вашій компанії, оскільки всі вони використовують одну платформу та створюють її разом.

Тому зосередьтеся на тому, щоб співробітникам було легше адаптуватися до всієї ситуації. Деяким може знадобитися більше часу, ніж іншим, але кожен повинен знати, чого він прагне.

Для цього признач стратегічного лідера без коду. До завдань такої людини має входити координація зусиль для розвитку платформи та покращення комунікації між зацікавленими сторонами.

Ефект? Межі між програмістами та непрограмістами стираються. Непорозумінь щодо розробки потрібних додатків значно менше або зникають зовсім.

Підсумування

Впровадження системи без коду може перевернути життя компанії з ніг на голову. Однак за цією технологією майбутнє, яке швидко настає. Захоптеся цією тенденцією та зацікавтеся програмним забезпеченням із низьким кодом/без коду вже сьогодні.

Зареєструйся на консультацію з експертами по впровадженню eVolpe

wybierz termin
Maciej Jankiewicz
Прокрутити вгору