CRM система для громадських організацій – на що звернути увагу?

Maciej Jankiewicz

НУО відрізняються від інших компаній. Тому система CRM для НУО теж має бути іншою.

Однак програмне забезпечення CRM для фонду чи іншої організації є правильним рішенням. Це дуже зручно для зберігання всіх даних, зібраних НУО.

Незважаючи на відмінності між НУО та бізнесом, вони, безперечно, мають кілька спільних аспектів. Координація волонтерської діяльності, організація заходів, збір даних про донорів. Багато заходів збігаються з тими, що відбуваються на підприємстві. Офісні дії, які повторюються, і ти можеш їх координувати. У цьому допоможе система CRM.

CRM-система – це рішення для кращих відносин з донорами

CRM-система покликана підтримувати організацію в організації даних донорів і піклуватися про побудову позитивних відносин із середовищем організації. Якщо у вас досі були проблеми в цих секторах, програмне забезпечення, безумовно, буде правильною покупкою, яка полегшить вашу роботу в організації.

На ринку є багато програм, які відповідають багатьом умовам і мають ще більше функцій. Однак пам’ятай про те, які модулі підійдуть саме тобі.

Завдяки CRM-системі у тебе не виникне проблем з контролем даних донорів, які вже відомі твоїй організації. Більше того, програмне забезпечення допоможе вам покращити стосунки з людьми, які жертвують кошти на статутні цілі фонду. Ти можеш налаштувати механізм нагадування, щоб сповіщати тебе про важливі дати, наприклад дні народження донорів.

графіка із зображенням масової розсилки клієнтам. crm для неурядова організація

Такі заходи позитивно впливають на Customer Experience, що важливо в будь-якій організації. Для НУО це надважливе питання, оскільки саме завдяки спонсорам організація може працювати. Вдячність за підтримку покаже причетним, що фонд пам’ятає про них і, можливо, це вплине на подальшу співпрацю.

Бухгалтерська документація

Керування неурядовою організацією також пов’язане з розрахунками та фінансовими питаннями. Якщо ти досі робив все за допомогою зошита чи електронної таблиці, настав час зробити крок вперед. З CRM-системою ти покращиш розрахунок усіх доходів і збереження даних спонсорів. Більше того, якщо ти хочеш знайти точну історію прихильників, ти легко її знайдеш завдяки пошуку контактів у системі.

графічне зображення бухгалтера, що працює над документами. crm для НУО.

CRM-система дозволить автоматизувати діяльність, яка вимагає багато роботи. Після впровадження не буде проблем з формуванням звітів, необхідних для контролю за роботою, і звітності для бухгалтерії більше не буде проблемою.

Контрольований розподіл робіт

Розподіл роботи між волонтерами працює так само, як розподіл завдань між співробітниками компанії. Завдяки цій системі ти можеш бути впевнений, що кожен знає, що він робить і як виконувати конкретне завдання.

Контроль над виконуваними завданнями дає вам відчуття більшого порядку у твоїй діяльності.

Завдяки чітким повідомленням ти також заспокоюєш тих, хто тобі допомагає. Чітко ставлячись до завдань, які вони призначають, ти запевниш кожного, що їхня робота потрібна та добре виконана.

графіка, на якій зображено людину поруч із календарем. crm для неурядова організація

Контролювати виконані замовлення допоможе програма, яка буде автоматично формувати звіт, щоб ти міг бачити результати роботи. Усе під рукою лише кількома клацаннями миші.

Завдяки CRM-системі для неурядової організації ти також можеш легко зв’язатися з волонтерами. Працюючи на місцях, контакт з усіма зацікавленими сторонами може бути складним, тому система CRM полегшить спілкування з іншими.

Зверни увагу на системи з відкритим кодом

Зважаючи на те, що НУО може мати власні вимоги та різноманітні процеси, ти можеш не одразу знайти потрібний інструмент. Не хвилюйся, але ще не все втрачено. Завдяки системам з відкритим кодом ти можеш легко створити систему, яка буде готова до будь-яких викликів. Функції, які запропонуєш ти або хтось із вашої організації, будуть адаптовані відповідно до твоїх очікувань.

зображення людини, яка пише код на комп’ютері. crm для неурядової організації

Це рішення дозволить тобі використовувати CRM-систему без додаткових ліцензійних платежів, що є великою підмогою для організації. І коли виявиться, що варто мати більше рішень, вони будуть додані без проблем. Не забудьте розробити інструменти разом з організацією.

Підсумування

Використовуючи систему, розроблену для громадської організації, ти отримуєш:

  • повний контроль витрат і пожертв
  • контакт з волонтерами та донорами через CRM
  • інтеграція з сайтом організації
  • кращий досвід клієнтів
  • структуровані дані волонтерів і донорів

Незважаючи на відмінності між НУО та компанією, система CRM для ГО є дуже хорошим рішенням. Зрештою, у тебе також є дані, якими тобі потрібно керувати.

Зареєструйся на консультацію з експертами по впровадженню eVolpe

wybierz termin
Maciej Jankiewicz
Прокрутити вгору