Що відбувалося в Ліоні під час SugarCRM Partner Day? [Fotorelacja]

12 червня відбулася перша в історії зустріч SugarCRM Partner Day. Поспішаємо повідомити прямо з французького з Ліона.

SugarCRM щойно запустив нову формулу зустрічей з компаніями-впроваджувачами під назвою Partner Day. Перший захід, присвячений підприємцям з Європи, відбувся в готелі Radisson Blue у Ліоні, Франція. eVolpe представляла наш головний операційний директор – Магдалена Зєбінська.

eVolpe є офіційний партнер SugarCRM з 2011 року. Поки що ми брали участь у такі події, як SugarCRMa, Sales KickOff 2018 або SugarCRM Partner Advisory Board. Нова формула полягає в тому, щоб сприяти тіснішим відносинам між компаніями-реалізаторами і краще спілкування з виробничою командою.

Анонс змін у SugarCRM

Ми не можемо розкрити все, але найближчим часом З часом ми матимемо деякі зміни. В основному вони стосуватимуться розмаху функціональне програмне забезпечення Sugar. Відповідно до останньої тенденції, від системи, ти можеш очікувати, перш за все, покращення щодо передових бізнес-аналітика (Business Intelligence). Як тільки зможемо розкажи більше – про них можна почитати в блозі eVolpe.

Найближчим часом нас також чекають трансформації, пов’язані з ребрендингом SugarCRM. Готується новий сайт, новий логотип та айдентика бренду. Усе це пов’язано з далекосяжними планами виробника щодо створення комплексної бізнес-платформи, яка дозволяє переглядати відносини з клієнтами твоєї компанії на 360°.

SugarCRM завжди говорив про те, наскільки важливо дивитися на бізнес очима клієнта. Здається, на нас чекає значна революція, яка дозволить реалізувати цю філософію в багатьох сферах.

Фотозвіт з SugarCRM Partner Day

Нарешті, ми маємо для ще кілька фотографій з Ліона. Дивися, що відбувалося за лаштунками події.

Прокрутити вгору