Мобільний додаток CRM – спосіб зробити команду продажів ефективною з будь-якого місця та пристрою

Maciej Jankiewicz

Реалії останніх років сприяли популяризації режиму Home Office та феномену #робота. Можливо, ти зараз на роботі, але не обов’язково в офісі перед комп’ютером. Я не здивуюся, якщо застану тебе у вітальні на дивані, в дитячій за шкільною партою, в гаражі в машині і навіть в тіні пальм на брезентовому лежаку.

workation

Дуже змінився стиль роботи (особливо в офісі). Ми не так часто з’являємося в головному офісі компанії. Це також торкнулося обов’язків команд продажів – головних бенефіціарів системи CRM. Зрозуміло, що рішення, які підтримують віддалену роботу, набирають популярності. Серед них мобільний додаток CRM.

Мобільний додаток CRM – функціонал часів Home Office і не тільки

До деякого часу було достатньо, щоб система CRM була доступна як частина адаптивного веб-додатку. Один із них можна відкрити на ноутбуці, планшеті чи телефоні в новому вікні улюбленого браузера. Постійний зв’язок в офісі або (достатньо) стабільна мережа 3G у відрядженні – зробили свою справу. Мобільні додатки мало кого цікавили. Хіба що в організаціях з виїзними продажами.

Ситуація почала змінюватися, коли ми стали рідше відвідувати головний офіс компанії. У часи Home Office зріс попит на рішення, адаптовані для роботи на будь-якому пристрої, а також для роботи в автономному режимі (наприклад, коли домашня мережа додатково навантажена дистанційними уроками).

aplikacja mobilna crm

Звісно, ​​мобільний додаток CRM – не винахід останніх двох років. Вони існували раніше і працювали чудово. Однак вони насамперед привернули увагу осіб, які приймали рішення, які використовували комерційні ліцензійні рішення. Сьогодні цінність такого рішення помічають і інші підприємці. Це пояснюється тим, що віддалена робота є певною мірою стратегією роботи на місцях. А в полі ти не завжди контролюєш обставини. Єдине, що можеш контролювати, це робочі інструменти, які ти надаєш.

Як працює і для чого потрібен мобільний додаток CRM?

Як ми з’ясували, продавці дуже часто вже не «прикуті» до робочих столів на території компанії. Їм потрібен доступ до CRM незалежно від того, де вони перебувають і яким би пристроєм не користувалися. Чуйність програми в перегляді браузера вже недостатня. Мобільний додаток CRM – спосіб підвищити їх ефективність. Завдяки цьому вони мають постійний доступ до:

  • інформація про клієнтів (як правило, продажі, але також пов’язана з маркетингом і етапом обслуговування клієнтів);
  • миттєвий дзвінок контактам типу «click-to-call» і «click-to-text», не виходячи з програми CRM;
  • фільтрація бази даних і карт GPS (корисно, наприклад, під час відрядження та відвідування кількох клієнтів);
  • робота з документами та прийом ЕП;
  • всю систему, навіть у режимі офлайн.

Мобільний додаток SugarCRM

Найкраще я розповім про роботу мобільного додатку CRM на прикладі. Не дивлячись далеко – я представляю вам функціональність Sugar Mobile.

Sugar Mobile — одна з найгнучкіших мобільних CRM-платформ на ринку. Працює на телефонах або планшетах iOS і Android. Так само, як і десктопна версія Sugar, програма дозволяє повністю налаштувати зовнішній вигляд і обсяг функціональності відповідно до потреб кожної компанії та окремого користувача.

sugarcrm sugar mobile

Sugar Mobile дозволяє швидко додавати потенційних клієнтів і партнерів, динамічно шукати та фільтрувати дані, а також інтуїтивно використовувати твої улюблені. Завдяки цьому можеш легко персоналізувати свою мобільну систему CRM і таким чином швидко знаходити та використовувати ключову інформацію. Таким чином, можеш легко керувати своїми продажами, обслуговуванням і маркетингом.

Sugar Mobile використовує всі переваги останніх розробок мобільних технологій. Швидкі телефонні дзвінки безпосередньо з мобільної CRM-системи або GPS-карти дозволять отримати максимальну віддачу від кожної взаємодії з клієнтом. Найкращі функції офлайн-синхронізації на ринку гарантують, що найбільш необхідна інформація завжди доступна для вас із вашого мобільного пристрою, навіть якщо ти не підключений до Інтернету.

sugarcrm

Якщо твоя компанія використовує системи керування мобільними пристроями (MDM), ти можеш легко інтегрувати їх із Sugar Mobile. Однак ти зробиш сам мобільний додаток CRM доступним для своїх співробітників через державний або приватний магазин мобільних додатків. Це справді так просто!

У вас є додаткові запитання про те, як і для чого може працювати мобільний додаток CRM?

Запишися на індивідуальну консультацію. Нижче наведено календар вільних дат. Побачимося !

Зареєструйся на консультацію з експертами по впровадженню eVolpe

wybierz termin
Maciej Jankiewicz
Прокрутити вгору