Найкраща CRM? Знайди відповідь за допомогою CRM Generator

Sławomir Wnuk

CRM Generator – безкоштовний помічник дослідника ринку

Нещодавно на нашому сайті з’явився новий інструмент! Ви можете асоціювати їх із цьогорічною IT Future Expo. Його прототип випробували відвідувачі нашого стенду. Генератор CRM щойно з’явився на evolpe.pl!

Шукаєш рішення CRM для своєї компанії? Вам доручили дослідити ринок програмного забезпечення для бізнесу? Тобі важко знайти об’єктивне, правильно звужене порівняння доступних варіантів? У нас є для тебе рішення!

Для чого використовується CRM-генератор eVolpe?

Генератор CRM – це опитування про індивідуальність CRM вашої компанії, що підтримується складним алгоритмом залежностей. Потрібно лише відповісти на 13 запитань, і ти отримаєш результат із описом специфіки організації, в якій працюєш, та системною пропозицією для впровадження.

Пропозиція eVolpe включає цілих п’ять різних програм для управління взаємовідносинами з клієнтами. Не витрачай час на прочитання всіх! Пройди наш тест і дізнайся, яке рішення найкраще відповідає потребам твоєї організації.

Вперед тому, що можна назвати “CRM Generator” – На жаль, створи систему не так просто. Що ми вже можемо тобі дати тепер допомога полягає в дослідженні доступних рішень.

Ми пропонуємо вам 5 CRM-додатків: Sugar, SuiteCRM, SpiceCRM, Zendesk Sell і OroCRM. Перейдіть до Генератора, і ти дізнаєшся, який із них найкраще відповідає твоїм індивідуальним вимогам.

CRM індивідуальність твоєї компанії

Персональність CRM компанії – умова, на підставі якої вона вказується є пропозиція системи. Великим корпораціям потрібні інші рішення, стартапам потрібні інші рішення, які працюють лише за моделлю B2B, ще інші суб’єкти електронної комерції тощо.

Генератор CRM визначить особливості твого бізнес-процесу та вкаже, чи є ти королем, магом, агентом чи реформатором продажів.

Пропозиція системи CRM

Кожен архетип відповідає окремому продукту з пропозиції eVolpe. Дізнайся, чи підходить тобі Sugar, SuiteCRM, SpiceCRM, Zendesk Sell або, можливо, OroCRM! Генератор CRM вкаже CRM-особистість твоєї компанії, а потім надасть найважливішу інформацію про один, оптимально підібраний інструмент.

Персоналізований UX evolpe.pl

Інвестуй 4 хвилини, пройди опитування та насолоджуйся персоналізованою користувальницькою функцією веб-сайту evolpe.pl. Ми покажемо тобі дописи, статті, відео, електронні книги, тематичні дослідження системи, що найкраще відповідає воїм потребам. Тобі більше не потрібно бути одному шукай в Інтернеті оптимальне рішення CRM.

Наш генератор – абсолютно безкоштовний помічник дослідника ринку! Ми не запитуємо інформацію про компанію. Ми не стягуємо плату за консультацію. Ми не просимо у тебе контактну інформацію. Вирішуй сам, чи потрібна тобі подальша підтримка. Якщо потрібно, буду радий допомогти!

Давай поговоримо про консультації та впровадження CRM системи у твоїй компанії!

Напиши. Я з тобі зв’яжусь!

Що таке eVolpe CRM Generator?


CRM Generator — безкоштовний помічник для дослідника ринку CRM. Це опитування, яке дозволяє тобі дізнатися про пропозицію eVolpe. Потрібно лише відповісти на 13 запитань, і ти отримаєш результат із описом специфіки організації, в якій ти працюєш, та пропозицією системи для впровадження.

CRM Generator безкоштовний?


Так. CRM Generator eVolpe абсолютно безкоштовний. Вам навіть не потрібно ділитися контактною інформацією чи деталями компанії. Ти сам вирішуєш, чи потрібна тобі підтримка компанії-реалізатора.

Скільки часу потрібно, щоб заповнити опитування CRM Generator?


Щоб відповісти на 13 питань опитування CRM Generator, потрібно близько 4 хвилин.

Яка CRM найкраща?


Пропозиція eVolpe включає чотири різні програми для управління корпоративними відносинами з клієнтами. Не витрачай час на прочитання всіх! Пройди наш тест і дізнайся, яке рішення найкраще відповідає потребам твоєї організації.

Ми пропонуємо 5 різних CRM систем: Sugar, SuiteCRM, SpiceCRM, Zendesk SellOroCRM. Перейди до Генератора, і ти дізнаєшся, який із них найкраще відповідає твоїм індивідуальним вимогам.

Sławomir Wnuk
Прокрутити вгору