CRM made in Poland – чому краще скористатися послугами польської компанії-впроваджувача?

Maciej Jankiewicz

CRM-системи на заході (в основному в США) почали з’являтися в 1980-х роках. XX ст. Вони виникли через необхідність організації даних в ІТ-системах. Папок і паперових архівів більше не вистачало і вони не відповідали вимогам компаній з більшою кількістю клієнтів. Саме тому почали з’являтися перші бази даних, які організовували інформацію та контакти між підприємцем і кінцевим споживачем. Однією з перших CRM-систем була Act!

Системи управління стосунками в Польщі з’явилися на зламі століть. Саме в цей час були створені перші програми, які часто базувалися на веб-технологіях.

Просте впровадження CRM

CRM-система була створена для полегшення спілкування між компанією та клієнтом. Однак нерозуміння ринку, на якому ти працюєш, може призвести до проблем під час обговорення та впровадження системи.

Балансом для цього є польські компанії, які впроваджують системи CRM. Саме з компанією-реалізатором контактує клієнт. Консультант з клієнтів найчастіше знає потреби компанії, яка працює на польському ринку. CRM-системи, які зарекомендували себе на західному ринку, конкурують з місцевими постачальниками програмного забезпечення для бізнесу, до якого входить і малий бізнес.

Osoba przeglądająca stronę. Polski crm

Система, адаптована до твого бізнесу

Знання ринку може бути ключовим фактором у налагодженні системи CRM у польській компанії. Ти можеш вибрати програмне забезпечення, яке також розроблено польською компанією та часто базується на повідомленнях про проблеми та коментарях інших, а також готову систему. CRM-системи, створені для польського ринку, враховують місцеві потреби та часто виходять за рамки класичних функцій.

Osoby kodujące stronę. Polski crm

У вдосконаленні програм беруть участь компанії-впроваджувачі, які адаптують CRM до польського ринку відповідно до вимог підприємств. eVolpe – саме така компанія, яка допомагає у впровадженні систем, а також у їх адаптації. Будучи польською компанією та діючи на польському дворі, ми можемо допомогти вибрати та адаптувати програму CRM до потреб твого бізнесу.

Зручні контакти в разі виникнення проблем

Перевагою вибору польської фірми-реалізатора є більш комфортний контакт безпосередньо з технічним відділом у разі виникнення проблем. Швидкість реагування та легкість контакту важливі, коли система дає збій і ваш бізнес має працювати безперебійно. Ти відчуваєш себе впевненіше, коли контактуєш з людиною, яка керувала впровадженням у твой компанії. Ти не відчуєш себе анонімом, а консультант, який займається повідомленим тобою питанням, знає, про що йдеться.

Grafika przedstawiająca kobietę z mailem. Polski crm

Системи CRM доступні на eVolpe

eVolpe, яка є польською компанією-реалізатором. Ми добре знаємо системні потреби інших польських підприємств. Саме тому системи CRM, які ми пропонуємо, належним чином адаптовані до наших клієнтів та їхніх вимог. І якщо тобі потрібно буде ввести додаткову функцію, яка потрібна, не біда, ми обов’язково з цим щось зробимо.

Системи, які ти можеш вибрати:

Ми впроваджуємо ці системи роками і знаємо, що вони добре працюють у різних компаніях.

Варто шукати польських компаній, які знають ринок, вони полегшать тобі багато речей і зроблять весь процес – від прийняття рішення до реалізації – набагато менш напруженим і приємнішим.

Якщо маєш запитання, обов’язково записуйся на прийом.

Зареєструйся на консультацію з експертами по впровадженню eVolpe

wybierz termin
Maciej Jankiewicz
Прокрутити вгору