Демо CRM-системи, або «тест-драйв» перед покупкою ПЗ

Maciej Jankiewicz

На початку тут традиційне посилання на автомобіль …

Уяви, що настав час замінити автомобіль. Незалежно від того, новий чи вживаний автомобіль, я припускаю, що ти плануєш тест-драйв на автомобілі своєї мрії.

Думаю, не потрібно переконувати тебе у правильності такого підходу. Хто б купив кота в мішку за десять тисяч злотих?

Точно! Автомобільні метафори з’являються тут досить часто неспроста.

Усе тому, що CRM-система (тобто розгадка діяльності eVolpe) – це витрата такого ж калібру, як і автомобіль. Це також інвестиція в прогрес, мобільність і безпеку твого (!) бізнесу.

Якщо так, постався до вибору програмного забезпечення так само серйозно.

Демонстрація системи CRM – які варіанти?

Ти можеш перевірити програмне забезпечення CRM перед покупкою, використовуючи демо-версію. Поспішаю повідомити, як це працює і на яких умовах це можливо у співпраці з eVolpe.

Стандартна або персоналізована демонстрація системи

Клієнти часто звертаються до мене, щоб отримати доступ до демо-версії системи CRM на дуже попередній стадії дослідження ринку. Вони пишуть мені, що хотіли б ознайомитись із системою, щоб перевірити, чи вона інтуїтивно зрозуміла та чи пропонує необхідні функції.

Звичайно, є варіант! Я радий надати тобі відповідну інформацію. Попереджаємо, що ти можеш отримати негайний доступ лише до стандартного демонстраційного екземпляра. Він показує можливості CRM-системи, але у відриві від бізнес-контексту, в якому потрібно її використовувати.

Якщо ти даси мені трохи часу, я зроблю для вас спеціальний екземпляр. З твоїм логотипом на головній сторінці. З функціями та представленнями, що відповідають галузі, у якій ти працюєш. І навіть з кількома персоналізованими автоматизаціями, про які ми відповідно погодимо.

Стандартна демонстрація CRM системи

Стандартна демонстрація CRM-системи – це швидкий і зручний спосіб протестувати систему, в якій ми не очікуємо багато змін. У цьому випадку дійсно достатньо клацнути на публічному екземплярі, щоб розпізнати доступні функції. У разі необхідності – під час конфігурації – ми лише обмежимо доступ користувачів відповідно до їх ролі в організації.

Спробуй демонстрацію Zendesk

Програмне забезпечення SaaS в портфоліо eVolpe (тобто те, що не впроваджено, а лише запущено) – це, наприклад, Zendesk Support і Zendesk Sell. Доступ до стандартного демонстраційного екземпляра кожної системи можливий після заповнення простої форми.

Розслабся, не бійся зобов’язань. Нам навіть не потрібно говорити одне з одним. Твій доступ закінчиться через 7 днів. А якщо системі це не сподобається, ми вважатимемо це минулим. Я не думаю, що це можна вирішити простіше …

Персоналізована демонстрація CRM системи

Персоналізована демонстрація — це варіант, рекомендований людям, зацікавленим у комплексному впровадженні. Приємно бачити систему після незначних виправлень, щоб зрозуміти масштаб можливостей проекту.

Звичайно, налаштування екземпляра на демо-стадії – це лише косметика. Після короткої консультації я зможу розробити кілька корисних переглядів і відповідно вибрати активні модулі. Я також спробую зробити систему схожою на інструмент, який використовується у твоїй організації. Ти можеш очікувати побачити свій власний логотип і записи, що стосуються специфіки твого бізнесу. Якщо ти продаєш автозапчастини – серед товарів будуть шини, коробки передач і двірники. Якщо ти тримаєш аптеку – шампуні, пральні порошки та зубні щітки. Сподіваюся, це дозволить тобі перевірити запропоновані функції в контексті реальних бізнес-ситуацій.

Спробуй демонстрацію SugarCRM

Впровадженим програмним забезпеченням у портфоліо eVolpe є, наприклад, корпоративна версія SugarCRM. Доступ до персоналізованого демо-примірника такої програми також можливий після заповнення простої форми.

Однак у цьому випадку нам доведеться деякий час поговорити одне з одним. Потім ми визначимо, які коригування доречні. Доступ закінчиться після вказаного мною часу. Однак і в цьому випадку не треба боятися зобов’язань. Якщо система нам не подобається, ми вважатимемо її минулим. Незважаючи на це, я сподіваюся, що буде інакше.

Логотип sugarcrm

Демонстрація системи CRM – резюме

Якщо ти розглядаєш рішення SaaS, стандартного демонстраційного екземпляра однозначно достатньо. Зв’яжися зі мною, і я надам відповідне посилання, логін і пароль. У той же день можна зробити «тест-драйв». Я тобі не потрібен навіть як штурман.

Якщо мова йде про комплексне впровадження, наприклад, розширення системи Open Source CRM – подай заявку на персоналізовану версію. Після індивідуальної консультації він підготує для тебе розширену демо-версію. Мені знадобиться трохи часу, але я думаю, що воно того варте. Зрештою, не збираєшся проводити тест-драйв седана, коли розглядаєш покупку універсалу.

У разі виникнення питань – нижче залишаю календар для запису на консультацію.

Знайди вільний слот і поговоримо про демонстраційний екземпляр твоєї системи.

Зареєструйся на консультацію з експертами по впровадженню eVolpe

wybierz termin
Maciej Jankiewicz
Прокрутити вгору