Переваги впровадження CRM системи – з точки зору твого клієнта

Sławomir Wnuk

Настав час мені відкрити тобі таємницю. У eVolpe ми насправді не впроваджуємо програмне забезпечення для компаній, які звертаються до нас за цим. Ми робимо це в першу чергу для… клієнтів наших клієнтів.

Це пов’язано з концепцією Customer Experience, яка передбачає турботу про клієнтський досвід на кожному етапі ділових відносин. Безсумнівно, система, яку ти використовуєш у своїй організації, має величезний вплив.

Я розгорну цю тему в наступних параграфах. Але якщо у тебе немає часу читати, можливо, вас зацікавить додане відео. Я обіцяю тобі, що я не заберу у тебе багато часу.

Що думає клієнт, коли має справу з твоєю CRM системою?

Твій клієнт вступає в контакт із запровадженою системою, коли він заповнює контактну форму, телефонує для пропозиції, проходить наступні етапи Customer Jourey, щоб нарешті зробити покупку. І навіть коли він скаржиться або вирішить зробити ще одну доставку.

Таким чином, можна вважати, що твій клієнт дізнається, чи правильно ти вибрав систему та партнера з впровадження, коли він вступає в активну фазу процесу закупівлі.

Пам’ятай, що це може бути дуже складним і рідко нагадує непорушений цикл. Особливо в B2B. Просто поглянь на цю графіку, запропоновану інститутом Gartner. Тобі не потрібно аналізувати блок за блоком, щоб побачити, наскільки все заплутано.

Процес купівлі B2B

Яку CRM систему вибрати, щоб вона сподобалася клієнтам?

Тому. Шукай систему, яка пропонує гнучкий підхід і дозволяє відобразити складність шляху клієнта. Якщо я можу щось сказати – подивися програмне забезпечення з відкритим кодом. Ми можемо змінити відкритий код у eVolpe, щоб надати вам рішення, адаптоване до твоїх індивідуальних потреб.

Найкраща система – це та, яка не працює. Коли все як має бути – ніхто навіть не думає коментувати якість послуг, які ти пропонуєш. Навіщо, якщо зворотній зв’язок майже миттєвий, зворотній зв’язок конструктивний і своєчасний, а відповіді на типові запитання можна легко знайти навіть самостійно.

Крім того, я припускаю, що твої клієнти переконаються, що їхні ділові партнери дотримуються положень щодо захисту персональних даних. Вибираючи систему, подумай також про те, як забезпечити безпеку довіреної вам інформації.

Програмне забезпечення, яке ти використовуєш, має бути вбудовано на захищених серверах і забезпечувати реалізацію положень GDPR. Щоб твій клієнт зберігав своє право бути забутим і мав розумну впевненість, що ти захистиш його контактну інформацію.

І ще одне! Не побачиш будь-який Excel або підшивку настільки швидко, щоб відповісти на запит клієнта майже автоматично. Професійна ІТ-система дозволяє це зробити. Деякі навіть пропонують спеціальні механізми штучного інтелекту та роблять певні речі за тебе. Також придивися до таких рішень.

Підсумування

Підсумовуючи, правильно підібрана та професійно реалізована система гарантує твоїм клієнтам:

 • негайний зворотній зв’язок,
 • пунктуальність домовлених переговорів і зустрічей,
 • бажаний канал зв’язку,
 • конструктивний зворотний зв’язок, адаптований до етапу процесу покупки,
 • пропозиція з урахуванням індивідуальних потреб і просування співпраці,
 • безпека та можливість керувати спільною інформацією – #RODO,
 • своєчасність у розрізі виконання всього замовлення,
 • іноді – якщо це доречно – доступ до порталу самообслуговування клієнтів або просто готові відповіді на поширені запитання,
 • гнучкий підхід до процесу купівлі-продажу,
 • скорочення процедури закупівлі завдяки автоматизації та інструментам прогнозування в системі,
 • забезпечення ефективності процесу розгляду скарг,
 • належний рівень обслуговування навіть за відсутності керівника клієнта,

і перш за все

 • почуття безпеки, пов’язане з професійним обслуговуванням, своєчасністю та інформуванням людей, з якими ти контактуєш.

Ось рецепт справжньої партнерської співпраці!

Якби я хотів вмістити відео в 3 секунди, а не в 3 хвилини, я б просто сказав:

Правильно впроваджена ІТ-система сприяє найвищому рівню клієнтського досвіду.

А ти? У тебе вже є правильний інструмент CRM для твоєї компанії?

Якщо ні – запишися на безкоштовну консультацію за календарем нижче. Ти обов’язково знайдеш відповідну дату. Наш експерт з радістю підкаже, з чого почати.

Зареєструйся на консультацію з експертами по впровадженню eVolpe

wybierz termin
Sławomir Wnuk
Прокрутка до верху