Рейтинг CRM, на якому зможеш зробити свій вибір

Maciej Jankiewicz

Коли обдумуєш покупку, ти спочатку шукаєш інформацію, думки, оцінку товару, який тебе цікавить. Нічого незвичайного. Ми всі хочемо позбавити себе досвіду не доречної покупки. У цьому випадку природним інстинктом є пошук інформації чи думок в Інтернеті. Ти читаєш цю статтю зараз не просто так. Порівняння доступних варіантів є стандартною поведінкою. Адже у кожного з собою є телефон. Ввести в пошукову систему фразу, яка тебе цікавить, дуже просто.

Рейтинг системи CRM можеш знайти в Інтернеті

Якщо ти хочеш базувати вибір CRM-системи на рейтингах, візьми до уваги ті, які надходять з надійних джерел. Звертай увагу на звіти, які враховують різні програми та точно описують, чому певні системи були внесені до списку.

Кілька років тому я опублікував статтю, де описав, на що краще звернути увагу, коли ти починаєш шукати CRM-систему. Сьогодні я збираюся представити вам веб-сайти, на які варто покладатися, шукаючи правильний продукт.

Рейтинг CRM як з Матриці

Звіт CRM Technology Value Matrix публікується щорічно в квітні. Цьогорічне видання вийде 5 квітня. Рейтинг готується аналітиками Nucleus Research і представляє CRM-системи в чотирьох категоріях: лідери, експерти, основні прогнози та фасилітатори. Результати аналізу представлені у вигляді графіка, який поділено на квартали. З нього легко прочитаєш, яка система підійде саме тобі. Описи, що додаються до кожної системи, безсумнівно, допоможуть прийняти рішення.

У звіті, представленому в 2021 році, SugarCRM було визнано лідером. Систему оцінили за повну платформу, яка підтримує продажі, обслуговування та маркетинг. Також були згадані функції, які були введені в систему CRM, зокрема Sugar Predict, яка допомагає в аналізі ринку, або SugarLive, платформа, яка полегшує спілкування.

Розподіл систем на підгрупи полегшує розуміння того, чого очікувати від конкретних компаній. Кожне шоу має різні особливості, тому важливо прочитати, що робить його унікальним. Це дозволить усунути ті, які не відповідають твоїм очікуванням. Краще робити вибір на постійній основі, щоб не хвилюватися про систему, яка не буде відповідати вимогам із самого початку.

Рейтинг CRM з надійного джерела

Інститут, який я можу щиро рекомендувати, це Інститут Гартнера. Це незалежна аналітична компанія, яка готує звіти. Він працює подібно до Nucleus Research. Раз на рік Gartner випускає звіт, який поділяє CRM-системи на підгрупи: нішеві гравці, претенденти, візіонери та лідери. Категорії представлені в так званому магічному квадранті Gartner. Позиція в певному квадранті квадрата визначає бачення, представлене виробником системи, наприклад, інновації, бізнес-модель або розуміння ринку. Такий підхід полегшує розуміння та визначення того, що тобі потрібно для бізнесу. Саме виробник системи вдосконалює програму, над якою будеш працювати, тому варто знати, наскільки швидко вона реагує на зміни на ринку. А відомо, що ІТ-індустрія розвивається дуже стрімко, тому ти неодмінно хочеш, щоб CRM-система не відставала від неї.

Варто відзначити, що система SugarCRM регулярно займає позицію візіонера у звіті Gartner.

Рейтинг CRM на основі відгуків користувачів

Якщо вам більше цікава думка інших користувачів, ніж дослідження аналітиків, зверніть увагу на Business Choice Awards. Це плебісцит, під час якого читачі PCMag.com голосують за конкретні системи CRM, які вони використовували. Сам рейтинг стосується вимог до апаратного забезпечення, функціональності та взаємодії з користувачем.

У голосуванні беруть участь читачі PCMag.com, які отримають запрошення пройти опитування. Він надсилається електронною поштою спільноті навколо PCMag.com і підписникам списку розсилки Readers’ Choice Survey. Питання опитування стосуються суб’єктивної думки про CRM-системи, з якими ти працював протягом останніх 12 місяців. Саме так можна найкраще порівняти конкретні думки про системи. Хто ж краще знає, як працювати з конкретною системою, ніж той, хто провів цілий рік з цією системою?

Результати Business Choice Awards показують точні відмінності між програмами, тож ти можеш отримати уявлення про те, чого очікувати, а чого не очікувати від певної системи. Це трохи схоже на типовий механізм порівняння додатків, чи не так? Нагорода Business Choice Awards працює подібним чином

Підсумування

Шукаючи систему CRM, корисно знати, що і де можна знайти. Однак, починаючи пошук і порівняння, пам’ятай, що рейтинг неоднаковий. Особливо це потрібно враховувати в час, коли Інтернет приймає все. Проте я сподіваюся, що познайомив тебе із цікавими джерелами, з яких ти можеш черпати інформацію. Не забувай приділяти час, щоб ретельно дослідити та прочитати твої думки, відгуки та рекомендації. Варто бути обізнаним і готовим до можливих консультацій.

Тебе зацікавила тема? Зв’яжися зі мною, я допоможу вибрати правильну CRM систему і все поясню.

Зареєструйся на консультацію з експертами по впровадженню eVolpe

wybierz termin
Maciej Jankiewicz
Прокрутка до верху