Розвиток CRM-системи – чи можливо це з часом?

Sławomir Wnuk

Впровадження, впроваджувальна компанія, буде впроваджувати … А якщо у вас вже є система, якою всі задоволені? Що робити, якщо єдине, що вам потрібно, це розробка робочого надійного інструменту?

Ну то що? Без зайвих питань!

Для цього є навіть кілька способів. Однак все залежить від вашої відповіді на кілька запитань:

Оскільки важко знайти інтерактивність у письмовій формі, я обговорюватиму ці теми одну за одною. Якщо твоя відповідь на одне з наведених вище запитань ТАК, не читай і скористайся переспрямуванням до певного розділу.

Розширення CRM-системи, реалізоване через eVolpe

Розширення CRM-системи, впроваджене eVolpe, є найпростішим можливим сценарієм. Я радий, що ти повертаєшся до нас з новими ідеями. Я також радий повідомити , що ми можемо відразу приступити до роботи!

Незалежно від того, скільки часу минуло, у тебе є всі необхідні інструменти, щоб звернутися до твоїх попередніх знахідок. Інформація про проект була збережена в наших внутрішніх системах. Тому ми можемо сміливо повернутися до них і продовжити розпочату співпрацю.

Швидше за все, тут працюють і ті фахівці, з якими ти вже мав справу. Це правда, що eVolpe значно виросла, але керують ті ж самі люди, що й у 2009 році, коли ми всі почали нашу пригоду з CRM.

Ти, напевно, вже мав справу з Марчіном, Магдою чи Александрою. Можливо, що також з Катажиною, Анною, Міхалом чи Томашем. Я сам працюю в eVolpe більше п’яти років і зі мною (більш-менш так само) Йоанна, Мацей, Марта, Януш і Бартош. Це велика група фахівців, які знають специфіку твоєї компанії і яким не складе труднощів відновити призупинений проект. А може, навіть знають тебе особисто?

rozbudowa systemu crm evolpe

Іноді буває так, що проекти руйнуються. На це може бути багато причин. Тому що не було бюджету, тому що ідеї вичерпалися, тому що стратегія компанії змінилася, тому що спалахнула пандемія…

На щастя, ми припустили цей сценарій із самого початку.

Ні, не ту, в якій вирує невідомий вченим вірус, а ту, в якій ми, як гнучка організація, готові адаптуватися до змін.

Роками ми працюємо в основному в Scrum. У таких рамках ми, мабуть, і реалізували твій проект. Ти, мабуть, пам’ятаєш, як це зручно! Замовлення речень, тестування та прийняття ефектів і оплата лише за час і ресурси, витрачені на їх впровадження. При розробці готового інструменту будемо діяти так само. Ми навіть повернемося до Redmine, нашої перевіреної системи проектування.

Нам пощастило, тому що цього разу ми не починаємо з нуля. Тим не менш, якщо твої потреби великі або тобі просто необхідно перевірити їх ще раз – ми надішлемо до тебе аналітика або аналітичку. Як це було під час попереднього аналізу впровадження, потім ти розробиш концепцію та навіть конкретні “User Stories“, які буде реалізовано командою розробників.

Далі відбувається Магія . Магія, яку деякі називають програмуванням. Таємні знаки, встановлені на чорному фоні, змінюються на нові функції твого запущеного програмного забезпечення. Кожен спринт – це нове функціональне збільшення. Також це розширення системи CRM, про яку йшлося з самого початку.

Розширення системи Open Source

Ведеш бізнес, щоб заробляти гроші. А коли заробляєш – розвиваєшся. Природно, що системні вимоги, визначені в минулому, також більше не діють.

Іноді замість того, щоб писати черговий проект, краще почати вже реалізований. Це одна з головних переваг Open Source. Якщо система, над якою ти працюєш, має відкритий код, ти можеш вносити в неї будь-які зміни. Звичайно, також для його розширення. І неважливо, реалізована вона командою eVolpe чи іншим зовнішнім партнером. Відкритість коду означає, що навіть якщо ми зустрінемося на просунутому етапі – ми можемо ефективно переходити до роботи з програмування.

Системи CRM з відкритим кодом
в пропозиції eVolpe

Розширення системи за допомогою готових плагінів або оновлення екземпляра

Робота з програмування взагалі не завжди знадобиться. Розробка програмного забезпечення також може бути успішною за допомогою готових плагінів або оновлень екземплярів. Він добре працює в області систем з відкритим вихідним кодом і необхідний у випадку програмного забезпечення як послуги.

Пам’ятай, що в останньому випадку ти не можеш нічого змінити в коді! Оновлення до вищої версії, яка вже включає необхідне оновлення, або інсталяція готового пакета є єдиною альтернативою для оновлення закритого програмного забезпечення. Це не так вже й погано, тому що це швидко і зазвичай відносно дешево. Варто розглянути цей варіант.

Пакети для флагманських продуктів eVolpe поширюються в SugarOutfitters, SugarExchange і SuiteCRM Store. Zendesk також може похвалитися великою базою готових розширень. Плагіни для їхніх програм доступні за адресою https://www.zendesk.com/apps/.

Також пам’ятай про evolpe.shop! Якщо у тебе є проста ідея інтеграції, ми пропонуємо фірмові конектори, які зроблять це можливим. У магазині модулів eVolpe ти знайдеш готові плагіни для інтеграції таких систем, як SugarCRM, SuiteCRM, Mautic або Alfresco. А також кілька готових пакетів, наприклад, для анонімізації даних, моніторингу технічного стану екземпляра та збору даних із ЦСУ чи бази даних VIES.

Розробка CRM системи – резюме

Якщо CRM-система, якою ти користуєшся, працює добре і їй не вистачає лише кількох функцій – її можна просто розширити. Не потрібно нічого будувати з нуля.

  • Ти колишній клієнт eVolpe і повертаєшся з новими ідеями?
  • Твоє програмне забезпечення є відкритим кодом?
  • Тобі просто потрібен готовий пакет або оновлення до вищої версії?

Можливі всі три варіанти!

Вибери зручну дату для консультації з експертом eVolpe. Ми допоможемо з рішенням і процесом розширення самої CRM-системи.

Poniżej znajdziesz kalendarz rezerwacji. 👇

Зареєструйся на консультацію з експертами по впровадженню eVolpe

wybierz termin
Sławomir Wnuk
Прокрутка до верху