Sugar 8. Ми перейшли на нову версію системи.

Joanna Radecka

На початку вересня ми перейшли на нову версію системи Sugar. Розглядаєш той самий крок? Читай далі та дізнайся, чому це того варте.

Jest wtorek rano. Dzień jak zwykle zaczynamy od kawy. Tym razem z dodatkową łyżeczką cukru 😉 System CRM w najnowszej wersji Sugar 8.0 będziemy rozpoznawać jeszcze przez kilkadziesiąt minut. Przyda nam się nadprogramowa dawka energii.

Nowy interface systemu

Kilkadziesiąt minut? Tak. Ale tylko z ciekawości! Wszystkie ustawienia personalne zapisały się bowiem w niezmienionej formie. Nie musimy poświęcać cennego czasu na ponowną konfigurację ulubionych filtrów, dashletów, czy raportów. Od strony funkcjonalnej zmiana jest bezbolesna. Naszą uwagę przykuwa przede wszystkim nowoczesny interface. Aplikacja wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze wczoraj po południu, gdy wyłączaliśmy komputery po zakończonym dniu pracy.

sugar 8 upgrade

Кожен, хто раніше користувався програмним забезпеченням SugarCRM, бачив його демо або хоча б рекламні матеріали eVolpe, одразу помітить відсутність темно-сірої смужки у верхній частині системи. Sugar 8.0 набагато зрозуміліший. І меню, і корисна площа тепер доступні у відтінках сірого, білого та синього. На чистому, розбірливому фоні воронка продажів та інша ключова інформація про відносини з нашими клієнтами набагато зрозуміліші. Кольори, які були обрані для представлення подій, таких як, наприклад, проведені та запізнілі розмови, яскраві і точно не дозволять нам пропустити зустріч. Змінилася навіть сторінка входу в систему. Візуально все узгоджується між собою, і, до речі, ми зручним способом потрапляємо на блог SugarCRM, де нас чекають останні новини зі світу програмного забезпечення Open Source.

sugar 8 upgrade

Політика конфіденційності в Sugar 8.0

В останні місяці точиться багато розмов про набуття чинності GDPR. SugarCRM Inc. запропонувала власний підхід до теми. На нашого інспектора персональних даних, після надання йому спеціальних дозволів, чекав абсолютно новий модуль під назвою «Захист персональних даних». Це означає, що його робота, пов’язана з виконанням зобов’язань, визначених положенням, стала значно легшою!

Sugar 8.0 дозволяє, наприклад, видаляти дані за запитом особи, якої вони стосуються, зберігаючи при цьому слід того, що компанія деякий час ними володіла. Видалена інформація замінюється міткою «Значення видалено». Сама область була створена у вигляді списку, пов’язаного з одержувачами, потенційними клієнтами, контактами та підрядниками. Кожен із окремих елементів доступний для натискання та містить широкий контекст персональних даних, що обробляються. Менеджер персональних даних може зручно керувати такою інформацією, як: статус, тип, пріоритет, джерело, мета або дата згоди та дата закінчення терміну дії згоди.

Більше інформації про сферу захисту персональних даних у Sugar 8.0 описано в публікації «GDPR та CRM системи».

Додаткові зручності у Sugar 8

Новий інтерфейс і модуль захисту персональних даних, безперечно, є двома флагманськими інноваціями Sugar 8.0. Проте протягом дня нас чекає більше приємних сюрпризів. Однією з них є функція Dashboard Manager, яка дозволяє ділитися дашбордами з іншими користувачами системи. Використовуючи окремі дашлети, ми помічаємо, що представлені на них діаграми стали інтерактивними! Без необхідності переходити в окреме вікно, тепер ми можемо легко звужувати та розширювати діапазон представлених даних. Також були внесені зміни в модуль Advanced Workflow. Виробник подбав про кращу читаність робочої зони. Задоволення можна почути особливо серед наших аналітиків, які в eVolpe є спеціалістами зі складання процесів.

Повний список змін, внесених у систему, доступний на сайті виробника: http://support.sugarcrm.com/Documentation/Sugar_Versions/8.0/Ult/Sugar_8.0.0_Release_Notes/

Sugar 8.0. Ми купуємо! А ти?

Це був, звичайно, веселий день. З самого ранку на нас чекав абсолютно новий, сучасний інструмент. Однак ми усвідомлюємо, що навіть найінноваційніша система (а Sugar є однією з них за численними об’єктивними рейтингами) не виконає для нас найважливішого завдання. Ми хочемо розповсюджувати програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом найвищої якості, яке дозволить тобі розвивати свій бізнес. Наша довіра полягає, серед іншого, в тому, що ми тестуємо рішення, які пропонуємо нашим клієнтам, на власній шкурі. Вирішивши співпрацювати з eVolpe, ви гарантовано отримаєш унікальний, повністю адаптований до твоїх індивідуальних потреб, але перевірений продукт!

Маєш запитання щодо Sugar 8.0? Зв’яжися з eVolpe

Напиши нам! Ми відповідаємо протягом 24 годин

Joanna Radecka
Прокрутити вгору