CRM/CX система, спосіб збільшити доходи під час кризи

Sławomir Wnuk

Єдина константа в бізнесі – це зміни. Власне, не тільки в бізнесі… Країни світу борються з інфляцією та зростанням вартості життя, а ринок праці демонструє ознаки охолодження. Однак проблеми різних галузей розподілені нерівномірно, а глобальні економіки «відчувають» наслідки пандемії, війни в Україні чи постійні проблеми з ланцюгом поставок. Однак проблеми різних галузей розподілені нерівномірно, а глобальні економіки «відчувають» наслідки пандемії, війни в Україні чи постійні проблеми з ланцюгом поставок. Світовий банк повідомляє про економічне уповільнення, яке відчує кожен.

Як у такій ситуації подбати про те, що вже є, і не призвести до проблем з веденням бізнесу?

Зверни увагу на Open Source

Під час рецесії природно шукати заощаджень. І в кожній сфері. Однак інвестиції також можуть бути хорошим стимулом, який допоможе тобі вижити в ці часи.

Як відомо не сьогодні, підтримка хороших відносин з клієнтом є основою успіху компанії. Варто інвестувати в належний догляд за ними. Ти не передбачив. CRM-система є чудовим прикладом того, що злагоджена діяльність компанії та правильний підхід до клієнта можуть допомогти покращити фінансове становище, а ROI при правильному використанні буде високим.

система crm

Впроваджуючи CRM-систему,не потрібно відразу тягнутися до великого, складного і найдорожчого програмного забезпечення. Зверни увагу на ті, які засновані на відкритому коді. З самого початку матимеш основні функції, які допоможуть у твоїй діяльності. А коли настануть більш стабільні часи і твій бізнес розростеться настільки, що тобі будуть потрібні нові функції без проблем, їх можна буде додати.

Зберегти без коду

Програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом, звичайно, не єдине рішення, доступне на ринку. Можливо, ти знайомий з технологією низького/без коду. Я хотів би розповісти про другу частину цього імені.

Відсутність коду стає в нагоді в невизначені часи, оскільки робота з системою такого типу не потребує втручання розробника. Використовуючи функцію перетягування, можеш адаптувати програмне забезпечення до своїх вимог настільки, наскільки потрібно.

Але це не єдина економія. Завдяки тому, що система без коду потребує менше ресурсів сервера, вона дешевша в обслуговуванні. Програмне забезпечення також дозволяє швидше розробляти та адаптувати до мінливих потреб бізнесу.

Інвестуючи в систему, засновану на цьому рішенні, вам не доведеться інвестувати в наймання додаткових співробітників, які допоможуть тобі з відповідною адаптацією. За допомогою курсів і комплексної підготовки створиш систему, яка відповідає твоїм вимогам і буде підтримувати тебе у турботі про відносини з клієнтами. Все, що тобі потрібно зробити, це навчитися працювати з майстром процесів і автоматизації.

Вчися у кращих і…

завантаж електронну книгу «Довідник покупця з низьким кодом/без коду» та вивчи 9 кроків до вибору сучасної платформи.

Роби ставку на клієнтський досвід

Один із способів зупинити відтік клієнтів – інвестувати в Customer Experience. Інтеграція платформи з бізнес-додатками дає потужні інструменти для підтримки обслуговування клієнтів. Агенти, які мають доступ до системи, можуть швидше відповідати на запитання клієнтів. Така поведінка та автоматизація підвищують задоволеність клієнтів, коли справа доходить до обслуговування. Це призводить до збільшення кількості потенційних клієнтів.

система crm

Налаштована платформа дозволяє швидко та легко додавати цифрові канали, такі як новини, телефон, електронна пошта та база знань, щоб швидко відповідати на типові запитання. Ці канали дозволяють агентам гіперперсоналізувати розмови з клієнтами, що підвищує їхню лояльність. Агенти можуть рекомендувати розумні додаткові продажі, швидко запускати нові продукти та збільшувати частку вашого портфеля цінних клієнтів.

Підсумування

Адаптуватися до нових умов непросто, тим паче, що мало хто був до них готовий. Але це робота, яку потрібно зробити. За допомогою відповідних інструментів, таких як система CRM або технологія з низьким кодом / без коду, ти легко впораєшся.

Зареєструйся на консультацію з експертами по впровадженню eVolpe

Вибери зручний для тебе час.

Sławomir Wnuk
Прокрутити вгору