Впровадження CRM наприкінці фінансового року?

Sławomir Wnuk

Важко повірити, але рік поволі добігає кінця. Пуф! І незабаром ми всі почнемо жити планами на новорічну ніч. Але раніше. Є ще одна річ, яку варто зробити для блага твого бізнесу. Як щодо впровадження CRM-системи в самому кінці бюджетного року? Це може працювати!

Я поясню як.

Впровадження CRM в кінці року – це правильне рішення?

Останній квартал – це момент, щоб подивитись на реалізацію цілей, поставлених у січні. Я можу запевнити тебе, що ти все ще можеш щось зробити, щоб наздогнати їх. Все, що тобі потрібно зробити, це прискорити темп.

Ти був непохитним у своєму темпі протягом року, але тобі потрібно втримати темп до фінішу. Професійне програмне забезпечення, безумовно, допоможе прискорити продажі. Лише в жовтні чи пізніше (залежно від того, коли ти це читаєш), у тебе ще є час для реалізації?

Напевно, ти чув думку, що це тривалий і кропіткий проект. Збір вимог, узгодження угоди про впровадження, розробка, зустрічі, тести, навчання … Все це схоже на місяці співпраці. Повинні пройти місяці, перш ніж ти побачиш результати. І справді – буває. Як правило, я б навіть рекомендував такий підхід. І це тому, що без тиску часу, працюючи в Sprints, ти отримуєш інструмент, який повністю відповідає твоїм індивідуальним потребам. Але що робити, коли до кінця фінансового року залишилися лічені тижні?

Хороша новина полягає в тому, що для того, щоб почати працювати з CRM-системою, тобі не потрібно чекати виконання всіх її функцій. Для чого потрібна опція MVP (мінімально життєздатний продукт)? Для чого потрібні хмарні системи?

Власне, з чого?

Коли маєш обмаль часу – мінімальний життєздатний продукт

MVP — це спосіб запуску програмного забезпечення в задовільній функціональній формі. Ти, звичайно, можеш розробити цю базову версію в новому фінансовому році. Однак до того часу ти встигнеш скористатися інноваціями, які пропонуються як стандарт.

Це рішення за низьку вартість забезпечить перші вимірні прибутки для організації вже цього року! До речі, він буде використаний для перевірки потреб і вимог перед розробкою ще більш функціонального продукту.

Якщо MVP є Open Source

На цьому етапі я особливо рекомендую системи з відкритим кодом. Їх розробкою, звичайно, керує сам виробник і відповідає за основні функції. Однак добре знати, що напр. Sugar Enterprise є роботою SugarCRM, SuiteCRM – SalesAgility тощо.

Однак це не виключає співпраці із зовнішньою компанією, такою як eVolpe!

Проект впровадження Open Source може починатися – як MVP – із запуску системи у формі, запропонованій виробником. Звичайно, до кінця року його можна буде правильно налаштувати, щоб він відповідав бізнес-процесам твоєї компанії. Ти можеш легко використовувати таку систему і збирати ідеї для подальшого розвитку в наступному розрахунковому періоді.

Котру з систем CRM вибрати?

Додатковою перевагою систем з відкритим кодом є пов’язана з ними спільнота розробників. Завдяки їхнім зусиллям легко знайти готові плагіни, які доповнюють стандартний функціонал.

Тобі потрібна інтеграція з програмним забезпеченням Marketing Automation або клієнтом електронної пошти? Нема проблем! Просто завантажуй готовий плагін і підключи його до своєї системи MVP. Таким чином ти отримаєш абсолютно новий функціонал без тривалих зусиль розробників. Хтось просто зробив це раніше і виклав в Інтернет. Скористайся цією перевагою, і ти досягнеш бажаного результату ще швидше.

Цього року ти можеш мати хмарну систему!

Другий спосіб швидко та ефективно впровадити систему до кінця року – інвестувати в Cloud. Ти можеш використовувати таке програмне забезпечення відразу після початку підписки. Після цього отримаєш доступ до стандартизованої (на основі досвіду клієнтів) програми. Швидко та ефективно, як тобі потрібно.

Якщо ваш бізнес-процес нескладний і функціональність системи повністю відповідає визначеним потребам – не думай про це! До речі, тобі також не доведеться турбуватися про обслуговування серверів. У варіанті Cloud ти платиш за систему та її функції, а також за хостинг.

Якщо Хмара доведена

Одна річ. Вибирай з розумом. Використовуй надійний сучасний інструмент, розміщений на безпечних серверах одного з лідерів ринку. Можеш багато втратити, тому краще подбати про безпеку, таку як резервне копіювання баз даних, брандмауер, захист від атак, постійний моніторинг інфраструктури тощо.

Добре, якщо виробник, систему якого ти обереш, також пропонує інші рішення, які гарантуватимуть комплексну платформу CX у майбутньому. Ти можеш обирати їх разом із розвитком компанії та ще ефективніше обслуговувати клієнтів на кожному етапі відносин із компанією.

Я думаю про Zendesk, наприклад. Система CRM, яку вони пропонують, пізніше доповнена програмним забезпеченням для обслуговування клієнтів і доповненнями Business Intelligence, чатом у реальному часі та системою кол-центру допоможе вам побудувати стратегію багатоканальності та зв’язатися з клієнтом через той канал, який він або вона віддає перевагу – без упередженості чи навіть з перевагами для клієнтського досвіду.

Впровадження CRM. Спосіб успішно завершити рік продажів

На ринку є багато таких рішень, які можна швидко реалізувати. Закінчення звітного року не є перешкодою. Тобі не потрібно чекати до січня, якщо ти думаєш про нове програмне забезпечення CRM. Насправді, чим раніше, тим краще. Тому що ти швидше побачиш повернення інвестицій.

Є два варіанти, які гарантують швидку віддачу і ефективність роботи з інструментом роками. Поважні хмарні системи та рішення MVP з відкритим кодом, які можна розробити та адаптувати до індивідуальних потреб на більш пізньому етапі.

Забудь про те, що впровадження ІТ-системи – це довга та кропітка справа. Так буває, але це не обов’язково. Зараз саме час прийняти швидке рішення. Кінець року терміново. Цілі чекають. А завдяки системі CRM ти можеш отримати майже 900% ROI. І це не я кажу, а НДІ Nucleus Research.

Використай останній квартал року для оцифрування свого підприємства. Прискорюй продажі та залишайся попереду конкурентів у самому кінці. Особливо, якщо у твоєму бюджеті є нерозподілені кошти на інвестиції. Подивися фінансовий план і подумай про інвестиції для подальшого розвитку. Без професійного програмного забезпечення ти будеш далеко позаду, і у тебе може не бути можливості почати наступну гонку. Краще діяти зараз.

Почни із консультації з експертом з впровадження eVolpe.

Використовуй календар нижче. Забронюте одну з дат, які ще є.

Зареєструйся на консультацію з експертами по впровадженню eVolpe

wybierz termin
Sławomir Wnuk
Прокрутити вгору