Альтернатива звичайній CRM, про яку ти, можливо, ще не чув

Sławomir Wnuk

Чи був ти на презентації системи CRM, що належить до т.зв головний потік?

Чи знаєш ти такі інструменти, як Salesforce, MS Dynamics, SAP або Oracle?

Якщо ти перебуваєш на етапі дослідження доступних рішень, варто також розглянути щось поза переліком типових пропозицій. Особливо, якщо він не коштує багато, він спирається на найкращі практики та все ще має відкритий код, де ти можеш «заплутати».

У сьогоднішній статті, а також у відео, опублікованому на eVolpeTV – я обговорюю щось зовсім свіже! Альтернатива звичайній CRM. (А тому це буде самореклама продукту з нашої пропозиції). Ознайомся з програмним забезпеченням SpiceCRM.

Альтернатива звичайній CRM

Система створена на базі дуже популярної спільнотної версії системи SugarCRM. Інтерфейс інструменту розроблено за допомогою системи Lightning Design System. Ти повинен це знати, якщо бачили презентацію Salesforce. До речі, фронтенд системи написаний на технології Google під назвою Angular. Якщо nи шукаєш щось з широкими можливостями, за розумні гроші, що відноситься до спадщини лідерів ринку – це може бути для тебе цікавим варіантом.


Функціональність програмного забезпечення дуже багата і охоплює всі характерні модулі програмного забезпечення для управління взаємовідносинами з клієнтами. Ти знайдеш там поділ на одержувачів, потенційних клієнтів, контактів і підрядників, можливості продажу, візуалізацію подорожі клієнта та функції звітності, типові для CRM.

Чи знаєш ти, що…

Серед іншого вони вирішили використовувати SpiceCRM Wisła Kraków, renovated або A1 Telekom.

Система без проблем працює у вигляді браузера на будь-якому пристрої: настільному комп’ютері, ноутбуці, планшеті та мобільному телефоні. Тож ти можеш використовувати його в офісі, вдома, у відрядженні та навіть у черзі в касі.

SpiceCRM доступний у двох версіях, Core та More. Вони можуть з’являтися як у хмарі виробника, так і локально. А також у eVolpe Cloud. Приємно знати, що видання Core є безкоштовним. Ваша єдина вартість – це вартість впровадження та розміщення, якщо ти вирішиш це зробити.

Чи знаєш ти, що…

Абсолютно безкоштовна версія з відкритим вихідним кодом доступна навіть для завантаження безпосередньо з Інтернету.

Якщо ти впораєшся з установкою і налаштуванням доступу – більше ні за що платити не доведеться.

З іншого боку, версія More включає кілька додаткових «функцій», таких як інтеграція з календарем Google або елементами маркетингової автоматизації та обслуговування клієнтів, і тому оплачується додатково. Вартість ліцензії SpiceCRM у розстрочці More становить 19 євро за користувача на місяць.


У співпраці з eVolpe оцінка готується індивідуально. Це привілей офіційних партнерів SpiceCRM.

До речі…

SpiceCRM BootCamp Vienna 2021

Ти можеш бути впевнений, що звернувшись до eVolpe, ти отримаєш доступ до ноу-хау з перших рук і що твої партнерські відносини зі SpiceCRM постійно підтримуються та зміцнюються.

Нещодавно ми відвідали команду SpiceCRM у їхній штаб-квартирі. Делегація eVolpe у складі кількох осіб провела у Відні п’ять продуктивних днів, які були присвячені ознайомленню з архітектурою системи та секретами інноваційної технології програмування від Google – Angular.

Я чесно визнаю, що деякі проблеми з SpiceCRM BootCamp були мені зрозумілі. І хоча я хотів би, я не можу їх тут узагальнити. Я навіть не буду намагатися не знімати якийсь технологічний ляп. Проте, повір мені на слово, там було зазначено багато технічної інформації, яка хоч і залишається таємницею для продавця, але має вирішальне значення при реалізації впровадження. Тим більше я радий, що у нас «на борту» є фахівці, які мають повну кваліфікацію для запуску проектів на основі відкритого коду SpiceCRM.

SpiceCRM як SaaS або реалізована для спеціальних вимог

Наостанок ще трохи інформації про те, як може виглядати наша співпраця та впровадження SpiceCRM у вашій компанії.

У співпраці з eVolpe система може працювати як типовий SaaS, який ми «запускаємо» стандартно навіть за кілька днів, або бути комплексно впровадженим із будь-якими вдосконаленнями, які можуть бути доречними у твоєму індивідуальному випадку. Стратегію дій найкраще встановити на основі висновків попереднього аналізу впровадження. Тоді ти точно знаєш, як виглядає твій бізнес-процес, які очікування від системи, що пропонує стандарт на даний момент, наскільки він відповідає вимогам і що ще потрібно «додати».

Звичайно, як і в будь-якій іншій реалізації з eVolpe, ти можеш переглянути оцінку запланованих покращень, ти сам контролюєш бюджет і пріоритети, а також можеш призупинити або відновити роботу в будь-який час. Ось як Scrum працює з нами. Швидкість повного підходу!


І якщо ти вже зацікавився темою та хочеш дізнатися більше про нашу альтернативу стандартній CRM, я запрошую зареєструватися на індивідуальну консультацію з експертом eVolpe.

Ти вирішуєш, яка дата тобі підходить, і ми зв’яжемося з тобою вчасно. Календар бронювання можна знайти нижче.

Побачимось наступного разу;)

Зареєструйся на консультацію з експертами по впровадженню eVolpe

wybierz termin
Sławomir Wnuk
Прокрутити вгору